19-03-2013 T-Mobile i Heyah: 30gr do wszystkich, jednak z wyjątkami

W nowym Cenniku taryfy Hot w systemie Tak Tak – T-Mobile oraz Nowa Heyah na kartę minuta połączenia do abonentów i użytkowników wszystkich sieci komórkowych w Polsce, także Play od dziś wynosić będzie 30 gr z VAT.

 Hot w T-Mobile oraz Nowa Heyah
Minuta połączenia do abonentów i użytkowników Polskiej Telefonii Cyfrowej, Polkomtel, PTK Centertel, P4, Cyfrowego Polsatu, CenternetNet, Mobyland, Aero2 oraz do abonentów i użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci któregokolwiek ze wskazanych operatorów oraz abonentów i użytkowników krajowych sieci stacjonarnych, do których połączenia kierowane są poprzez punkty styku sieci Operatora z tymi sieciami lub realizowane wewnątrz sieci Polskiej Telefonii Cyfrowej.

0,30 zł VAT

SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych 0,18 zł z VAT
MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych lub na adres e-mail (za każde 100 kB) 0,41 zł z VAT

Cennik taryfy Hot w systemie Tak Tak – T-Mobile na kartę

Cennik taryfy Nowa Heyah na kartę

Cenniki obowiązują użytkowników będących stroną umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych przedpłatowych z Operatorem zawartych w drodze czynności faktycznych (nie w formie pisemnej) od dnia 19.03.2013 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>