02-10-2012 Promocja T-Mobile oraz Heyah: Podwójne doładowanie

Nowa promocja sieci T-Mobile i Heyah, skierowana jest dla klientów usług pre-paid tj. na kartę. W ramach tej promocji mogą zyskać nawet 150 złotych na dowolny cel.

Do końca października klienci T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę, będą otrzymywali zaproszenia do skorzystania z promocji doładowań. Klienci, którzy zdecydują się na aktywowanie promocji oraz doładują swoje konto dwa razy w ciągu 5 dni kwotą co najmniej 25 złotych, a klienci Heyah kwotą co najmniej 20 złotych, otrzymają podwojenie drugiego doładowania do maksymalnie 150 złotych. Otrzymane w ten sposób środki będą mogli wykorzystać na dowolne usługi.
Klienci T-Mobile na kartę mogą połączyć wprowadzaną promocję doładowania z ofertą „2x Więcej na konto” i otrzymać bonusowe środki na konto z obu promocji.

Warunkiem skorzystania z promocji jest niestety otrzymanie wiadomości z zaproszeniem od T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę oraz wysłanie SMS-a o treści TAK na numer podany w zaproszeniu.

Regulaminy Promocji:

Podwojne_Doladowanie_dla_T_Mobile

Podwojne_doladowanie_dla_Heyah

6 myśli nt. „Promocja T-Mobile oraz Heyah: Podwójne doładowanie

 1. jfg

  Uwaga!!!
  Regulamin promocji T-Mobile pkt. 2.5 oraz Heyah pkt.8 Wysłanie SMSa o treści TAK na nr 7405 wiąże się jednocześnie z wyłączeniem na koncie oferty promocyjnej „ROK ważności konta po każdej rozmowie”, a nowa data ważności wynosi 31 pełnych dni kalendarzowych. Następnie ważność konta jest przedłużana zgodnie z zasadami opisanymi w „Cenniku doładowań dla …… na kartę”.

  I TU JEST PIES POGRZEBANY…

 2. malice

  No tak. Dostajesz marchewkę i od razu pałką po głowie.
  Odkąd nastał T-mobile to z tej sieci zrobił się totaly badziew. Żenada

 3. Kelly

  niech ich c**** strzeli z tymi promocjami !!! Heyah i T-mobile schodzi na psy ! był tak tak i było rewelacyjnie;/ przenosimy się do play ?? 😀 coraz częściej mi to chodzi po głowie

 4. Kolega_ostrzega

  UWAGA!
  To nie jest fajna promocja! Tym razem, aby dostać gratisowe doładowanie trzeba najpierw dwukrotnie doładować konto taką samą kwotą! Czyli, by dostać 150 zł, musisz doładować konto 2 x po 150 zł! Kiedyś najpierw wystarczyło 25 zł, a dopiero wartość drugiego doładowania miała znaczenie (i ta kwota była podwajana). Promocja w stylu amber gold – lepiej olać.

 5. Marcin C.

  T-Mobile sam odpycha od siebie klientow! Oszukuje jak RMF FM , Radio Zet, BAER i MobileFormats!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>