18-10-2012 Promocja T-Mobile i Heyah: Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci

Komórkowe sieci T-Mobile oraz Heyah odpowiadając na ofertę konkurencji wprowadzają podobną ofertę „bez limitu” na kartę, w której otrzymamy nielimitowane, bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę pozwoli na bezpłatne prowadzenie rozmów oraz wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci w Polsce przez określoną liczbę dni zależną od wartości doładowania:-

Kwota doładowania

20-49zł

50-99zł

100zł i więcej

Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci w Polsce

5 dni

10 dni

20 dni

Klienci Heyah z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce będą mogli skorzystać już od 19 października 2012 roku . Natomiast klienci T-Mobile na kartę w przyszłym tygodniu.

Dodatkową atrakcją jest fakt, że w przypadku Heyah powyższą ofertę można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 30 złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z powyższej oferty oraz otrzymać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

2 myśli nt. „Promocja T-Mobile i Heyah: Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci

  1. marzena

    niestety ale wszystkie sieci mają nadal ofertę „no limit” oprócz t-mobile które 28 listopada zakończyło ofertę. Teraz w każdej sieci można mieć smsy i dzwonić za darmo poza t-mobile. Najgorsza sieć, a kiedyś było tak dobrze w erze…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>