28-11-2012 Promocja Heyah: Podwójne doładowanie dla Heyah na Kartę

Nowa promocja sieci T-Mobile i Heyah, skierowana jest dla klientów usług pre-paid tj. na kartę. W ramach tej promocji mogą zyskać nawet 150 złotych na dowolny cel.

Użytkownik Heyah na kartę, który w okresie trwania promocji otrzyma od operatora SMS-a zachęcającego do skorzystania z Oferty Promocyjnej,  uzupełni  konto  dwukrotnie  w  okresie  jej trwania,  za  każdym  razem  kwotą  minimum  20  zł,  w  ramach nagrody otrzyma dodatkowe uzupełnienie konta od Operatora. Maksymalna wartość nagrody to 150 PLN. Z niniejszej promocji można skorzystać jeden raz.

Promocja trwa od 27.11.2012 do 3.12.2012 roku.

Dodaną przez Heyah kwotę doładowania, bez terminu ważności użytkownicy mogą wykorzystać dowolnie na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci.

Warunkiem otrzymania promocyjnego doładowania w ramach oferty promocyjnej PODWÓJNE DOŁADOWANIE DLA HEYAH NA KARTĘ jest spełnienie łącznie poniższych warunków:

  • Otrzymanie od Operatora SMS-a zachęcającego do skorzystania z promocji
  • Wysłanie SMS-a o treści TAK na nr 7405 (koszt 4,92 złotych brutto) w okresie trwania promocji*
  • Doładowanie konta dwukrotnie w okresie trwania niniejszej promocji, za każdym razem jednorazową kwotą po minimum 20 złotych brutto.

* potwierdzenie otrzymania SMSa wysłanego na numer 7405 zostanie potwierdzone SMSem zwrotnym od Operatora do 30 min od momentu wysłania SMSa od Klienta.

 

Każdy użytkownik Heyah na kartę, który w trakcie trwania promocji zapisze się do oferty „Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych  sieci  komórkowych”  nie  otrzyma  nagrody  w  ramach  Oferty  „Podwójne  doładowanie  dla  Heyah  na kartę”.

Uwaga! Wysłanie SMS-a o treści TAK na nr 7405 wiąże się jednocześnie z wyłączeniem na koncie oferty promocyjnej „ROK ważności konta po każdej rozmowie”, a nowa data ważności wynosi 31 pełnych dni kalendarzowych. Następnie ważność konta jest przedłużana zgodnie z zasadami opisanymi w „Cenniku doładowań dla Użytkowników Usługi Heyah”.

Regulamin Promocji Podwójne doładowanie dla Heyah na Kartę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>