03-12-2015 Promocja wRodzinie: minuty gratis na Święta

wrodzinieOperator sieci komórkowej wRodzinie wprowadza promocję na doładowania w sieciach sklepów Żabka i Freshmarket. W ramach akcji „Minuty gratis na Święta” klienci doładowujący konto wRodzinie premiowani będą pulą dodatkowych minut. Przy doładowaniu o wartości 25 zł użytkownik otrzyma 50 gratisowych minut, a przy uzupełnieniu konta o 50 zł przyznana pula wynosi 100 minut.

Akcja trwa w dniach od 2 do 15 grudnia 2015 roku, a przyznanie dodatkowych minut odbywa się automatycznie. Bezpłatne minuty przyznane w ramach bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pieniężnymi na koncie użytkownika. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie na stronie www.wrodzinie.com.pl.

Lista sklepów dostępna jest na stronach internetowych www.zabka.pl oraz www.freshmarket.pl.

Telefonia wRodzinie jako jedyny operator komórkowy w Polsce ma w swojej ofercie konto ważne 24 miesiące na połączenia wychodzące i przychodzące. Już od momentu aktywacji konto ważne jest 2 lata, a każde doładowanie przedłuża okres ważności o kolejne 24 miesiące. Oferta cenowa taryfy zakłada, że połączenia głosowe do wszystkich krajowych sieci kosztują 20 grosze za minutę, SMSy – 10 groszy, a transfer danych 2 grosze za 100 kB.

W styczniu 2015 Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, jako jedynemu operatorowi, przyznała telefonii komórkowej wRodzinie Certyfikat Seniora. Jest to piąty z rzędu certyfikat potwierdzający przyjazne nastawienie operatora do seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>