12-12-2011 Podwójne Doładowanie w T-Mobile na Święta

T-Mobile na kartę na zakończenie roku przygotowało dla swoich klientów korzystających z dodatkowych usług specjalną promocję, w której klient będzie mógł otrzymać nawet 150 złotych w prezencie. Zasady promocji, względem poprzedniej edycji, ulegają zmianie.

Oferta jest przeznaczona dla klientów T-Mobile, którzy w okresie od 13 do 31 grudnia br. skorzystają przynajmniej przez jeden dzień z dowolnej z wymienionych poniżej usług:

  • Pakiet 1500 minut – za 9 złotych klient uzyskuje 1500 minut, które może wykorzystać w kraju na połączenia z numerami T-Mobile oraz stacjonarnymi.
  • blueconnect max – usługa dostępu do Internetu. Klient za 9,08 złotych otrzymuje na 30 dni pakiet 100 MB, po jego przekroczeniu prędkość łącza zostaje zmniejszona i klient nie płaci za dodatkowy transfer danych.
  • Wszędzie rozmawiaj – pakiet 30 minut w cenie krajowej do wykorzystania praktycznie w całej Europie przez 14 dni za 9 złotych.

Promocja polega na podwojeniu drugiego doładowania klientowi, który w wyżej wymienionym okresie doładuje swoje konto dwa razy kwotami nie mniejszymi niż 25 złotych. Promocyjne doładowanie zasili konto klienta po Nowym Roku i będzie mogło być wykorzystane na dowolne usługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>