26-03-2013 Promocja HaloNet: Rozmowy za 5 groszy na Święta

Telefonia internetowa HaloNet planuje promocyjną obniżkę stawki za połączenia na numery stacjonarne do Polski, Francji, Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch. Promocyjne stawki będą obowiązywały od 28 marca do 01 kwietnia br.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych telefonia HaloNet przygotowała dla swoich klientów promocję „Rozmowy za 5 groszy”. Użytkownicy HaloNet będą mogli w okresie od 28 marca do 01 kwietnia br. dzwonić na numery stacjonarne wybranych krajów po obniżonej stawce tj. 5 groszy brutto za minutę rozmowy. Promocją są objęte następujące Państwa: Polska, Francja, Irlandia, Niemcy, Wielka Brytania i Włochy. Dzięki promocyjnym stawkom koszty rozmów zmniejszą się (w porównaniu z obowiązującym cennikiem HaloNet), w zależności od danego kierunku, od 28 do 44%.

Z promocji mogą skorzystać zarówno aktualni klienci usługi HaloNet jak i osoby, które dołączą do grona klientów HaloNet (zakładając bezpłatne konto telefoniczne) w trakcie trwania promocji.

Szczegółowe informacje o „Rozmowach za 5 groszy” są dostępne w serwisie internetowym pod bezpośrednim adresem: www.halonet.pl/promocje/rozmowy-za-5groszy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>