23-11-2012 Promocja Orange: 60 minut gratis za doładowanie 35zł

Operator sieci komórkowej Orange wraz z epay Polska i siecią biletomatów ASEC uruchomił nową promocję, dzięki której za doładowanie konta o wartości 35 zł w maszynach Warszawskiej Karty Miejskiej, otrzymamy darmowe 60 minut na rozmowy, do sieci Orange do wykorzystania przez 31 dni.

Sieć Orange po raz pierwszy proponuje uzupełnienie konta o wartości 35 zł. Aby zachęcić użytkowników do korzystania z takiej kwoty doładowania, w prezencie, rozdaje dodatkowe minuty do wykorzystania na rozmowy do Orange. Aby je otrzymać wystarczy kupić doładowanie konta w biletomacie sieci ASEC w kwocie 35zł.

Automaty Warszawskiej Karty Miejskiej sieci ASEC S.A. to żółto-niebieskie maszyny rozmieszczone na terenie Warszawy i okolic tylko w dogodnych komunikacyjnie miejscach takich jak: dworce kolejowe, stacje metra czy przystanki autobusowe. Adres mapki z ich dokładnymi lokalizacjami znajduje się po adresem: http://www.wkm.info.pl/?biletomaty,35.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>