20-06-2007 „MINI Minuty” w Simplus

Użytkownicy Simplusa mogą aktywować promocyjne pakiety „MINI Minuty”, które umożliwiają 25 minut rozmowy za 20 gr za minutę do sieci Plus.

Użytkownik za 5 zł aktywując promocyjny pakiet na swoim koncie automatycznie otrzymuje 35 minut na rozmowy do sieci Plus w cenie za minutę 20 gr..

Aby aktywować pakiet należy:

  • posiadać na koncie przynajmniej 5 zł oraz mieć ważne konto dla połączeń wychodzących,
  • wprowadzić kod *121*11*02# i zatwierdzić klawiszem inicjującym połączenie,
  • poczekać na SMS zwrotny, potwierdzający włączenie pakietu (najpóźniej w ciągu 24 godzin).

Minuty z pakietu można wykorzystać w sieci Plus przez 30 dni. Po upływie okresu ważności pakietu niewykorzystane minuty przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.

Można zakupić dowolną liczbę pakietów w miesiącu, zatem po wykorzystaniu pakietu aktywować można kolejny i korzystać bez ograniczeń.

Aby sprawdzić liczbę pozostałych minut w pakiecie wystarczy wprowadzić kod *121# i zatwierdzić klawiszem inicjującym połączenie.

W przypadku, gdy użytkownik korzysta jednocześnie z promocyjnego pakietu „MINI Minuty” oraz z innych usług i promocji dostępnych w taryfie Simplus stosuje się następujące zasady rozliczeń:

  • połączenia głosowe wykonywane na numer będący numerem ustawionym w ramach promocji „Swojaki” powodują w pierwszej kolejności zmniejszenie limitu minut dostępnych w pakiecie „MINI Minuty”,
  • połączenia głosowe wykonywane na numery w sieci Plus przez Użytkownika, który posiada aktywny pakiet „MAXI Minuty” powodują w pierwszej kolejności zmniejszanie się limitu minut dostępnych w Pakiecie „MAXI Minuty”.

Jedna myśl nt. „„MINI Minuty” w Simplus

  1. Pingback: Simplus | Doładowania szybkie doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>