19-01-2014 Promocja T-mobile: Nielimitowane rozmowy w Heyah i T-Mobile na kartę

tmobileUżytkownicy Heyah i T-Mobile na kartę, mają możliwość wykonywania połączeń na numery komórkowe T-Mobile i Heyah w ramach zryczałtowanej opłaty cyklicznej w wysokości zaledwie 5 lub 10 zł.

Oferta skierowana jest do Użytkowników T-Mobile na kartę, którzy korzystają z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot oraz użytkowników Heyah korzystających z taryf: Nowa Heyah lub z Taryfy Pakietowej. Ryczałtowa opłata cykliczna za okres 7 lub 30 dni, to odpowiednio 5 i 10 zł. Oferta jest ważna od 17 stycznia 2014 roku.

Warunkiem skorzystania w oferty jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty cyklicznej. Użytkownik może dokonać aktywacji oferty za pomocą kodu ekspresowego, w Internetowym Systemie Obsługi, w Biurze Obsługi Użytkownika, a także w punktach sprzedaży T-Mobile lub wysyłając SMS o treści TAK na bezpłatny numer w sieci operatora. Aktywacja oferty nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu zarejestrowania przez operatora zlecenia i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Nielimitowane rozmowy w Heyah i T-Mobile na kartę (aktywacja i dezaktywacja)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>