04-07-2013 Promocja T-Mobile na Kartę i Heyah: Doładowania z bonusami

Do końca sierpnia trwać będzie letnia promocja w sieci sklepów Tesco dla doładowujących konto pre-paid w T-Mobile i Heyah.

Z początkiem lipca wystartowała letnia promocja w sklepach Tesco, która przewiduje bonusowe doładowania kont pre-paid w T-Mobile na kartę i Heyah. Wszyscy, którzy do końca lipca zakupią za pośrednictwem terminali obsługiwanych przez Euronet Polska doładowanie 25 złotych w T-Mobile na kartę lub 30zł w Heyah, otrzymają o 20% więcej złotówek do wykorzystania. Dzięki temu na konto użytkowników T-Mobile na kartę wskoczy dodatkowe 5 złotych, a w przypadku Heyah – 6 złotych do dowolnego wykorzystania.

Promocja potrwa do końca wakacji – do 31 sierpnia, jednak w przypadku wyczerpania bonusowych doładowań wcześniej, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego jej zakończenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>