25-05-2012 T-Mobile na kartę podwaja każde doładowanie

T-Mobile na kartę przygotował ofertę, w której klienci zyskują dwa razy więcej złotówek po każdym doładowaniu niezależnie od kwoty i częstotliwości doładowań.

 

Od 25 maja 2012 wszyscy nowi i obecni klienci T-Mobile na kartę mogą aktywować nową ofertę 2 x Więcej na konto, która pozwala na podwajanie każdego doładowania.

T-Mobile na kartę oferuje wszystkim klientom podwojenie każdego doładowania niezależnie od taryfy, stażu w sieci, kwoty czy sposobu doładowania.

Złotówki do wszystkich mogą być wykorzystane w kraju na połączenia oraz SMS-y do wszystkich sieci. W przypadku rozmów i SMS-ów podwojone środki będą użyte po wykorzystaniu kwoty z konta głównego. W przypadku MMS-ów, transmisji danych oraz zakupu pakietów internetowych bonusowe środki będą wykorzystane w pierwszej kolejności. W przypadku wykonywania połączeń w ramach „Złotówek do wszystkich” opłaty będą naliczane za każdą rozpoczętą minutę zgodnie ze stawką cennikową.


Usługę promocyjną 2 x Więcej na konto można aktywować w dowolny sposób:

  • wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod numer 676,
  • używając kodu ekspresowego *100*76#,
  • w biurze obsługi użytkownika lub w jednym z punktów sprzedaży T-Mobile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>