28-11-2011 Promocja T-Mobile: Nagrody za doładowanie

Nowa promocja T-Mobile skierowana jest do użytkowników T-Mobile na kartę, którzy po doładowaniu swoich telefonów (od 5 zł) będą mogli otrzymać dodatkowe bonusy i nagrody.

W Promocji T-Mobile „Wielkie Pole Nagród”  każdy użytkownik T-Mobile na kartę, który doładuje konto kwotą przynajmniej 5 złotych, otrzymuje bezpłatnym SMS-em Kod Promocyjny. Kod po zalogowaniu na stronie www.t-mobile.pl/nagrody i zagraniu w grę upoważnia do otrzymania gwarantowanej nagrody:

 • pakietu danych do 250 MB,
 • do 250 minut do wykorzystania na połączenia w sieci T-Mobile w Polsce i do krajowych sieci stacjonarnych,
 • do 500 SMS-ów wymiennych na MMS-y do sieci T-Mobile w Polsce
 • do 70 złotych do wykorzystania na połączenia, SMS-y, i MMS-y do sieci T-Mobile w Polsce lub na transmisję danych.

W przypadku doładowania kwotą od 25 złotych użytkownik może zdecydować o wzięciu udziału w losowaniu. Każdy zgłoszony Kod Promocyjny bierze udział w losowaniu nagród rzeczowych w trakcie trwania loterii w tym nagrody głównej – vouchera Travel Planet. Udział w losowaniu jest bezpłatny.

Komunikację przygotował Departament Komunikacji Rynkowej PTC we współpracy z agencją G7 i domem mediowym Starcom.

Tutaj link do najnowszej świątecznej promocji z prezentami za doładowanie

16 myśli nt. „Promocja T-Mobile: Nagrody za doładowanie

 1. Aneta

  Mam już kilka kodów za doładowania tel.ani jeden nie chce się uaktywnić,swój numer tel.też znam i nic.Więc jak mam zagrać w całą tą grę?

 2. Maja

  a ja zagralam,odebralam nagrode.Dla mnie w sumie proste,tylko szkoda,ze nie ma np.minut do innej sieci,a jedynie do T mobile,bo i tak do swojej sieci mam za free

 3. RT9T6N

  T……, to najlepsza sieć telefoniczna. Korzystam, łącznie z Erą, już 9 lat.

 4. lallaa

  a ja nie dopstalam kodu:( kazdy po doladowaniu dostaje? i wjakim czasie od doladowania?

 5. drt

  Moga mnie pocalowac gdzieś za te ich nagrody. Zeby dostac te pare zl wiecej musisz zaakceptowac 2 punkty + regulamin. Wyglada to tak. Powodzenia dla tych co lubia bawic sie w te ich „gierki”, czekajcie az beda do was dzwonic z ofertami dniem i noca.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert promocyjnych i propozycji zawarcia umowy (Informacje handlowe), przygotowanych przez PTC S.A. (PTC) lub Partnerów (tj. podmiotów, na zlecenie których – bezpośrednio lub pośrednio – PTC dostarcza Informacje Handlowe), w tym przekazywanych drogą elektroniczną (w szczególności e-mail, sms, mms, inna transmisja danych) lub przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych PTC lub Partnerów danych transmisyjnych związanych z moim numerem telefonu (tj. danych przetwarzanych przez PTC dla celów naliczania opłat lub przekazywania komunikatów w sieciach telekomunikacyjnych, w tym danych wskazujących lokalizację telekomunikacyjnego urządzenia końcowego) oraz innych danych dotyczących Użytkownika pozostających w dyspozycji PTC.

 6. MAMUT

  Mam dosc juz tego t-mobile.Przenosze 2 telefony i internet do oreng-tam jest taniej i potrafia dbac o klienta.

 7. fan

  Era to była cudowna siec teraz to jedno wielki g.wno, i tylko naciągnac następnego frajera. żeby otrzymac 5zł do sieci w ich cwanej loteryjce nie opędzisz sie od ich partnerów transmisyjnych ha ha ha . Trzeba to poprostu nazwac po imienie jedna wielka sciema ze wszystkimi promocjami jakie oferują.

 8. eliza166

  co z tą promocja to ja nie rozumiem ???? wpisuje numer telefonu , który mam od kilku lat i dobrze go znam do tego kod z sms-a i sie okazuje ,że wszystkie jest błędne….. Kiedys było inaczej jak sie należało to dawali zaraz , a teraz co…….. dzieki wielkie za takie prezenty …..

 9. ewa

  wszystkie te nagrody za doladowania podwojone to wielki blef jeszcze nigdy nie udalo mi sie skorzystac bo najpierw zabierane sa pieniadze z mojego konta a gdy sie wyczerpia znika i nagroda

 10. DZIGI1

  zabawa kretyńska . Strona z nagrodami praktycznie niedostępna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>