06-07-2011 T-Mobile: do 120 zł za przeniesienie numeru w prepaidzie

Już od 7 lipca T-Mobile wprowadza promocję dla klientów, którzy przeniosą swój numer od innego operatora do Tak Tak. Promocja przewiduje roczny okres ważności konta i środki na doładowania.

Za zmianę dotychczasowej sieci na ofertę Tak Tak – T-Mobile na kartę klient otrzyma rok ważności konta na połączenia wychodzące, czyli nie będzie musiał doładowywać konta w tym czasie.

Ponadto dla klientów, którzy doładują konto kwotą minimum 25 złotych, sieć T-Mobile przygotowała 6 bonusów o wartości 20 złotych każdy. Będą one dodawane do środków zgromadzonych na koncie. Dzięki temu klienci za przeniesienie numeru mogą otrzymać nawet 120 złotych w doładowaniach.

Przeniesienie numeru do T-Mobile wymaga jednej wizyty w salonie operatora. Trzeba złożyć wniosek o przeniesienie numeru wraz z formularzem pełnomocnictwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>