13-10-2012 Promocja Play na kartę: Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci

Komórkowa sieć Play odpowiadając na ofertę konkurencyjnej sieci wprowadza podobną ofertę „bez limitu” w Play na kartę. Promocyjna oferta „Formuła 4.0 na kartę” skierowana jest do użytkowników oferty pre-paid w Play.

Do tej pory sieć Play szczyciła się na swoim blogu, że jako pierwsza wprowadza nowe standardy a inni ją tylko kopiują. Tym razem to Play wydaje się kopiować Plusa, zapowiadając podobną ofertę z nielimitowanymi rozmowami i SMS-mi do wszystkich sieci w Play na kartę.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać kartę SIM w ofercie Play na kartę oraz aktywne konto. Liczba dni nielimitowanych połączeń i SMS-ów do wszystkich sieci zależny jest od kwoty doładowania zgodnie z poniższą tabelą:

Kwota doładowania

25-49zł

50-99zł

100zł i więcej

Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci

5 dni

10 dni

20 dni

Oferta dostępna jest w taryfie Play na Kartę i by z niej skorzystać należy włączyć ją odpowiednim kodem i doładować konto w wyznaczonym na to terminie.

Regulamin Oferty Promocyjnej Formuła 4.0 na kartę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>