12-10-2012 Promocja Plus na kartę: Nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci

promocja plusPromocyjna oferta Plusa na kartę będzie dostępna od 13 października. W ramach oferty, po doładowaniu konta, otrzymamy darmowe rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych. Będzie to pierwsza w Polsce oferta „No Limit” dla użytkowników kart typu pre-paid.

Nowa Promocja Plusa będzie pierwszą na rynku ofertą No Limit dla użytkowników kart pre-paid. Oferta ta będzie pozwalała na darmowe dzwonienie i SMS-owanie bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.

Oferty No Limit znane są już na rynku abonamentowym, jednak jest całkowita nowość dla użytkowników telefonów „na kartę”.

Oferta dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i by z niej skorzystać należy włączyć ją odpowiednim kodem i doładować konto w wyznaczonym na to terminie.

Aby skorzystać z oferty „No Limit” w Plus na Kartę, należy:

  • Aktywować promocję wpisując kod odpowiadający kwocie jaką planujemy doładować konto,
  • Po włączeniu kodu doładować konto w odpowiednim czasie ,
  • Można aktywować jednocześnie trzy kody, ale okres korzystania z no limit zostanie przyznany w zależności od wysokości kwoty wykonanego doładowania

Istotnym dodatkiem jest fakt, iż w okresie obowiązywania No Limit, stan konta uzyskany w ramach doładowania, pozostaje niezmienny i znajdujące się na nim pieniądze można później dowolnie wykorzystać.

Kwota doładowania

20-49zł

50-99zł

100zł i więcej

Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci

5 dni

10 dni

20 dni

Kod aktywacyjny

*136*11*06#

*136*11*07#

*136*11*08#

Czas na dokonanie doładowania po włączeniu kodu

5 dni

10 dni

20 dni

Regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>