10-12-2012 Promocja Heyah: Prezenty za każde doładowanie

Sieć komórkowa Heyah przygotowała świąteczną promocję dla swoich Klientów na kartę. W ramach promocji użytkownicy Heyah na kartę, doładowując konto otrzymamy gwarantowany prezent.

W ramach promocji użytkownicy Heyah na kartę po każdym doładowaniu konta otrzymają bezpłatnego SMS-a z unikalnym kodem promocyjnym, uprawniającym do odbioru prezentu. Żeby odebrać upominek wystarczy wejść na stronę www.nagrody.heyah.pl, wpisać otrzymany kod oraz swój numer telefonu. To jaki prezent od Heyah otrzyma użytkownik zależy od kwoty doładowania, okresu korzystania z usług Heyah oraz dnia tygodnia, w którym dokonano zasilenia konta.

Im wyższe doładowanie, tym bardziej atrakcyjny prezent. Do odebrania są darmowe minuty w dwóch wariantach: do wykorzystania na połączenia z numerami w Heyah i stacjonarnymi lub do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne. Ponadto w puli znajdują się pakiety megabajtów oraz ekstra złotówki, które mogą być wykorzystane na połączenia ze wszystkimi numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce. Lista prezentów dostępna jest na stronie www.nagrody.heyah.pl . Promocja obowiązuje od 6 grudnia 2012 do 4 marca 2013 roku.

2 myśli nt. „Promocja Heyah: Prezenty za każde doładowanie

  1. aha;chacha

    Tylko po co aż 3 zgody na marketing. Nie można nic dostać bez sprzedania się. Żeby wziąć udział w tej promocji, to trzeba podać swój nr tel, hasło z SMS-a i muszę trzy razy wyrazić zgodę na przetwarzanie moich danych i mojego numeru, żeby mnie obsypywać różnymi ofertami. DZiękujĘ, nie skorzystam:) Mogę doładowywać kiedy chcę i za swoje złotówki, bez takiej łaski.

  2. aha;chacha

    ciekawe czy moje komentarze będą zaakceptowane :) Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Ale chyba nie w XXI wieku :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>