16-05-2013 Promocja Heyah: Nowatorska oferta abonamentowa bez ograniczeń

Sieć komórkowa Heyah z dniem 15 maja br. wprowadziła odważną ofertę abonamentową, jak w  amerykańskim stylu. W Heyah Non Stop rozmawiasz, SMS-ujesz ze wszystkimi sieciami w kraju bez końca i łączysz się z Internetem w umowie bez ograniczeń.

Wybierając nową ofertę Heyah Non Stop zawieramy umowę na czas nieograniczony. Abonament w ofercie bez telefonu wynosi 29 złotych i w ramach tej opłaty klienci mogą wykonywać nieograniczoną ilość połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Istnieje możliwość rozszerzenia swobodnej komunikacji o nieograniczone wiadomości SMS w Polsce za jedynie 9 zł.

Heyah non stop to również swoboda korzystania z Internetu. Pakiet danych o wielkości 500 MB, który dla większości użytkowników smartfonów jest w zupełności wystarczający można aktywować za 9 złotych. Jeżeli klienci będą potrzebowali większej liczby danych, to po wykorzystaniu pierwszego pakietu otrzymają kolejny w tej samej promocyjnej cenie.

W ofercie Heyah Non Stop możemy również kupić telefon na raty w dowolnym momencie, w tym przypadku warunki korzystania z usług telekomunikacyjnych opisane powyżej pozostają bez zmian. Kupując odpowiedni dla siebie telefon wybieramy jedynie wartość raty odpowiadającej temu modelowi oraz czas, przez który będziemy je spłacać. Dostępne będą trzy różne wartości rat, 60, 40 oraz 30 złotych, które klient będzie spłacał przez odpowiednio 6, 12 lub 24 miesiące. Lista dostępnych w ofercie Heyah Non Stop modeli telefonów jest załączona w poniższej tabeli.

Liczba miesięcznych rat

6 miesięcy

12 miesięcy

24 miesiące

Wysokość raty

60 zł

40 zł

30 zł

Samsung S 5610

1 zł

 –  –
LG L3

1 zł

 –  –
Samsung Galaxy Y (S5360)

1 zł

 –  –
Samsung G Mini II

79 zł

1 zł

 –
Sony Xperia E

109 zł

1 zł

 –
LG L5

109 zł

1 zł

1 zł

Samsung ACE 2

249 zł

129 zł

1 zł

Sony Xperia J

249 zł

129 zł

1 zł

Alcatel Idol (6030)

349 zł

229 zł

1 zł

HTC Desire X

419 zł

299 zł

59 zł

Lista telefonów dostępnych w ofercie Heyah Non Stop będzie sukcesywnie rozszerzana o nowe modele.

Warunki Oferty Promocyjnej „heyah non stop – www”

Warunki Oferty Promocyjnej „heyah non stop z telefonem na raty – www”

Jedna myśl nt. „Promocja Heyah: Nowatorska oferta abonamentowa bez ograniczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>