20-06-2012 T-Mobile podwaja doładowania poniżej 20 zł

Komórkowa sieć T-Mobile wprowadziła nową ofertę promocyjną skierowaną do użytkowników pre-paid. Polega ona na podwojeniu małych doładowań.

 

Oferta promocyjna polega na podwojeniu przez operatora doładowań w kwocie mniejszej lub równej 20 zł brutto.

Z promocji mogą skorzystać abonenci taryf „Nowa Era Mix”, „Mix na liczbę doładowań”, „Mixera”, „Nowy Tak Tak Fon w Era Mix”, „Fon w Mix na czas”, „Happy w Era Mix” i abonenci ofert w Mix „Taryfa Era Fun” i „Mega Fun”, którzy otrzymają od operatora informację SMS z ofertą.

Po otrzymaniu wiadomości SMS uprawniającej do skorzystania z promocji, należy samodzielnie aktywować usługę. W tym celu należy odesłać SMS-a o treści TAK na numer 80403 (koszt 0 zł) w czasie obowiązywania promocji.

Maksymalna liczba promocyjnych doładowań przysługujących klientowi w ramach oferty wynosi 10. Maksymalna sumaryczna wartość promocyjnych doładowań jakie klient może otrzymać w ramach oferty wynosi 200 zł z VAT.

Oferta promocyjna obowiązuje od 18 czerwca do 17 lipca 2012 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>