07-12-2009 „Świąteczne Podwojenie” w Tak Tak

Promocja Świąteczne Podwojenie skierowana jest dla użytkowników systemu Tak Tak w sieci Era, Abonentów: „Oferty Promocyjnej „Tak Tak Fon” z taryfą Happy w Era Mix”, „Oferty Taryfa Era Fun w Era Mix”, „Oferty Mega Fun w Era Mix”, Abonentów taryf „Nowa Era Mix”, Użytkowników „Blueconnect starter”.

Promocja trwa od od 7 grudnia 2009 roku do 8 stycznia 2010 roku. Każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z promocji w jednym z wybranych terminów: 7-13 grudnia bądź 14-20 grudnia 2009 roku.

Warunkiem skorzystania z Oferty jest łączne spełnienie przez Klienta dwóch warunków, z zachowaniem następującej kolejności i w jednym ze wskazanych okresów:

W okresie: 7-13 grudnia 2009:

    1. nastąpi obniżenie stanu konta o minimum 25 zł z VAT,
    2. następnie nastąpi uzupełnienie konta jednorazową kwotą minimum 25 zł z VAT.

W okresie: 14-20 grudnia 2009:

    1. nastąpi obniżenie stanu konta o minimum 25 zł z VAT
    2. następnie nastąpi uzupełnienie konta jednorazową kwotą minimum 25 zł z VAT.

Minimalna kwota doładowania to 25 zł, maksymalna podwojona kwota to 150 zł. W trakcie terminu użytkownik może skorzystać tylko raz i tylko z jednego terminu promocyjnego. Podwojona kwota wpłynie na konto użytkownika od 4 do 8 stycznia 2010 roku.

Jedna myśl nt. „„Świąteczne Podwojenie” w Tak Tak

  1. Pingback: TakTak | Doładowania szybkie doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>