12-12-2012 Promocja Virgin Mobile: 20 zł za polecenie

Nowa promocja wirtualnej sieci komórkowej Virgin Mobile Polska o nazwie „Poleć znajomemu” skierowana jest do Abonentów, którzy w dniu 7 grudnia 2012r. byli członkami Klubu Virgin oraz wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od Virgin Mobile Polska.

Aby skorzystać z Oferty Promocyjnej należy:

  • Wysłać otrzymany e-mailem od Klubu Virgin unikalny kod rozpoczynający się od START na numer 2585 (koszt wysłania SMS na ten numer to koszt SMS krajowego według cennika Virgin Mobile Polska).
  • Do abonenta zostanie wysłany unikalny kod rozpoczynający się literą M. W tym momencie Abonent staje się Polecającym, a uzyskany kod – Kodem Polecającego.
  • Uzyskany w ten sposób kod Polecający może przekazać swoim znajomym.
  • Jeżeli z nowo aktywowanego w Virgin Mobile Polska MSISDN lub z nowo przeniesionego do Virgin Mobile Polska numeru telefonu (MSISDN) Kod Polecającego zostanie wysłany na numer 2585 to Polecający otrzyma doładowanie na konto w kwocie 20 zł. Osoba Polecona otrzyma doładowanie na konto w kwocie 20 zł.
  • Koszt wysłania SMS to koszt SMS krajowego według cennika Virgin Mobile Polska.
  • Aby zgłoszenie było ważne, nowo aktywowany numer musi wykonać aktywację numeru w sieci Virgin Mobile Polska (pierwsze połączenie) po momencie przystąpienia przez Polecającego do programu promocyjnego.

Abonent może zaprosić do Virgin Mobile do 20 znajomych.

Kwota Doładowania będzie możliwa do wykorzystania w okresie 365 dni od daty doładowania.

Kwotę Doładowania można wykorzystać na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w zasięgu sieci Virgin Mobile.

Oferta Promocyjna jest ważna do końca 31 grudnia 2012.

Regulamin Oferty Promocyjnej Poleć Znajomemu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>