20-07-2012 Promocja T-Mobile na kartę – Pakiet 150 minut

Komórkowa sieć T-Mobile Polska wprowadza nowy pakiet minut dla swoich użytkowników, który obniża koszty połączeń do 6 groszy za minutę. Promocja T-Mobile jest dostępna dla ofert na kartę.

Nowa promocja t-mobile rusza z dniem 19 lipca 2012 roku, kiedy to użytkownicy taryf Nowy Tak Tak oraz Happy będą mogli aktywować nowy pakiet minut. Wykorzystać je można na krajowe połączenia z numerami w sieci T-Mobile oraz stacjonarnymi. Minuty z pakietu będą wykorzystywane w pierwszej kolejności.

Pakiet 150 minut

Za 9 złotych otrzymamy 150 minut z możliwością wykorzystania ich przez 14 dni. Zakupić można dowolną liczbę pakietów, przy założeniu, że suma minut nie przekroczy1650 w jednym czasie. Termin ważności wszystkich minut jest przedłużany zgodnie z terminem obowiązywania pakietu, który jest dla klienta najkorzystniejszy.

Aktywacja Pakietu 150 minut

  • wpisując bezpłatny kod ekspresowy *100*78#,
  • wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 678
    lub
  • poprzez Internetowy System Obsługi dostępnym na stronie www.t-mobile.pl.

Sprawdzenie pozostałej ilości minut i terminu

  • klienci mogą bezpłatnie sprawdzić w Internetowym Systemie Obsługi
    lub
  • wpisując ekspresowy kod na numer *103*3#.

Wyłączenie Pakietu 150 minut

Pakiet 150 minut aktywny jest przez okres 14dni, po czym następuje automatyczne jego wyłączenie. Termin ten można wydłużyć kupując kolejny pakiet, który również powiększy pulę dostępnych minut.

Regulamin promocji Pakiet_150_minut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>