01-04-2014 Promocja Orange: Nowe promocje za doładowanie

orangeOperator sieci komórkowej Orange Polska dla swoich użytkowników ofert Orange na kartę przygotowała w kwietniu nowe promocje, w ramach których klienci mogą liczyć na bonusy za doładowanie konta.

Przez cały kwiecień 2014 roku w sieci Orange będzie trwała promocja zasileń, w ramach której użytkownik otrzymuje 40 proc. bonus na konto promocyjne, od doładowań za 25 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł. Oferta dotyczy zasileń realizowanych za pośrednictwem 14 – cyfrowych kodów z kart zdrapek oraz wydruków z terminali. Warunkiem skorzystania jest zarejestrowanie się w promocji – wysyłając bezpłatnego SMS-a na numer 817 o treści, która znajduje się w wybranych punktach sprzedaży doładowań. Na wykorzystanie bonusu będzie 7 dni.

Dodatkowo tylko 1 kwietnia 2014 roku trwa promocja „40 proc. więcej za doładowanie w Prima Aprilis”. W ramach tej promocji klienci otrzymają 30 proc. bonusu na konto główne. Wystarczy, że doładują konto za 25 zł, 40 zł lub 50 zł poprzez stronę www.orange.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>