03-11-2011 Aktualne promocje zasileń w Orange

Aktualnie dostępne są dwie promocje zasileń w sieci Orange dla użytkowników ofert pre-paid, w ramach których można zdobyć darmowe minuty na połączenia do wszystkich sieci oraz dodatkowe pieniądze.

Promocja „Doładowania w Punktach Sprzedaży” trwać będzie 13 listopada 2011 roku.  Umożliwia ona uzyskanie 20 minut do wykorzystania do wszystkich sieci przez 7 dni, poprzez zakup doładowania w wysokości 50 złotych. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup doładowania w wybranych punktach sieci sprzedaży Eurokiosk oraz na stacjach paliw sieci BP i Shell, a następnie doładowanie konta numeru użytkownika uprawnionego do skorzystania z promocji tym doładowaniem poprzez wysłanie pod numer 8006 SMS-a, w treści którego należy wpisać niewykorzystany 14-cyfrowy kod z zakupionego doładowania (koszt wysłania SMS-a pod numer 8006 wynosi 0 zł) w czasie trwania promocji.

Promocja „20% więcej z Inteligo Financial Services” trwać będzie od 2 do 6 listopada 2011 roku. Do każdego doładowania w ramach promocji przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe o wartości 10 zł. Środki przyznane w ramach Bonusu gromadzą się na koncie promocyjnym Abonenta i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi krajowych operatorów telefonii stacjonarnej oraz na transfer danych (Internet). Termin ważności środków w ramach bonusu wynosi 7 dni. Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie konta uprawnionego do skorzystania z promocji kwotą 50 zł zrealizowane przy wykorzystaniu serwisów internetowych w ramach usług bankowości elektronicznej Inteligo, iPKO, Pocztowy24 oraz Pocztowy SMS, a także doładowania realizowane w bankomatach sieci PKO BP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>