28-02-2013 Promocja Orange: Doładowanie przez mPotwór z bonusem 30 proc.

Sieć Orange Polska przygotowała zwiększoną promocję dla swoich użytkowników na kartę. Doładowanie swojego numeru poprzez aplikację mPotwór będzie teraz premiowane 30 procentowym bonusem.

Aby skorzystać z promocji, doładujcie swoje konto dwa razy takim samym nominałem za pomocą aplikacji mPotwór. Każde drugie doładowanie jest promowane bonusem w kwocie do 30zł.

Wejdź na stronę www.nakarmtelefon.pl i skorzystaj z promocji poprzez dedykowaną aplikacją mPotwór.

Promocja obowiązuje do odwołania.

mPotwór to aplikacja doładowań telefonu bezpośrednio z telefonu, dostępna na platformy: Android oraz iOS. W przygotowaniu jest wersja na Windows Phone. Rozwiązanie powstało w ramach programu MasterCard Mobile, dzięki czemu należność za doładowanie pobierana jest bezpośrednio z karty płatniczej.

6 myśli nt. „Promocja Orange: Doładowanie przez mPotwór z bonusem 30 proc.

 1. Helenka

  aplikacja – bomba jak dla mnie. Dostałam 30% gratis za doładowanie, wysłałam do mPotwora zgłoszenie i dostałam czyścioszka do telefonu :)

 2. Bartłomiej

  ja mam telefon na kartę w Orange (POP) i też dostałem 30% więcej, przyjemnie :)

 3. gregor

  skorzystałem z mpotwora i dostałem promocyjny gratis do orange, dzięki! :)

 4. Kamil

  promocja z mpotworem nadal działa, już kilka razy skorzystałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>