09-11-2009 Boże Narodzenie / Nowy Rok

Staropolskim obyczajem, kiedy w Wigilie gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i my życzymy Wam radości, aby wszystkim się darzyło, z roku na rok lepiej było.

Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy…

Niech radość i pokój świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Ci przez cały Nowy Rok. życzę Ci, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Na święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego Dzieciny życzą ….

Przy tej pięknej sposobności i my życzymy Wam radości, aby wszystkim się darzyło, z roku na rok lepiej było.

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

Z okazji świat Bożego Narodzenia Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.

Na zbliżające się świąteczne dni, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro życzy…

Z okazji świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzenia zdrowia, wielu dobrych dni i wszelkiej pomyślności przesyła…

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji świat Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku życzy…

Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuz po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowy Roku.

Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz tutaj stąd życzę Wam Wesołych świąt

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Ci przez cały Nowy Rok. Życzę Ci, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.

Piękna jest radość w Święta, cieple są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich.

Kiedy świąteczny stół się ugina, śpiewa kolędy cala rodzina, na niebie pierwsza gwiazdka juz świeci niech Cię bogaty Mikołaj odwiedzi.

Pięknie ubrana pachnie choinka, przy stole siedzi cala rodzinka i wszyscy razem życzymy Ci szczerze radosnych Świąt w miłości i wierze.

Prószy śnieg czysty jak Twe serce, gdziekolwiek spojrzę tam śnieżne kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda – niech piękne będą dla Ciebie Te Święta.

Niech przezywanie tajemnicy narodzin Chrystusa – Zbawcy rodzaju ludzkiego, prowadzi nas do pogłębionej refleksji nad prawda o Bogu Ojcu, który jest Miłością. Niech ta prawda inspiruje i oświeca nasze myśli, słowa i uczynki w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku..

Każdemu, obojętnie skąd, od świtu, aż do zmroku – Wesołych i przyjemnych Swiat oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Zima wszystko przystroiła: pola, drogi, rzędy drzew, białym śniegiem oprószyła, jest bajkowo, jak we śnie.

Śniegu po pachy smacznej kiełbachy prezentów kupę rózgi na dupę do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szczęśliwego wskoku do nowego roku.

Świętego w kominie, prezentów po szyje, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i Sylwka do rana.

Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, razem wspomnicie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy, potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw – wróci za rok.

Jak bombka na choince i gwiazda na niebie tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie i daje Ci spokój, radość i wiarę w te Święta radosne, hojne i wspaniale.

Świąteczny SMS do Ciebie wysyłam z życzeniami, które sama wymyśliłam. Dużo szczęścia i radości wielu prezentów no i samych miłych gości.

…Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały, oto leżący przed nami śpiący w promieniach – Jezus mały… błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku życzy …

Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok się w Nowy zmieni, przyjmijcie gorące życzenia niech się Ci spełnią wszystkie marzenia.

Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki.

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy …

Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy …

Kiedy opłatek bielusieńki weźmiesz do swej dłoni, wspomnij w ten dzień uroczysty choć przez chwilę o mnie. Oddalony jesteś ode mnie kilometrów wiele tym opłatkiem choć w myśli się z Tobą dzielę.

Jak obyczaj stary każe według przodków naszej wiary pragnę złożyć wam życzenia w Dniu Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, która świeci już od zmroku poprowadzi was szczęśliwie w 2005 roku.

Wesołego sernika karpia, co fika śniegu po kolana obżarstwa do rana, moc prezentów i radości niech w twym domu dziś zagości

Przez śnieżycę zawieruchę śle życzenia i otuchę, aby święta choć tak zimne były ciepłe i rodzinne moc prezentów i miłości w Nowym Roku pomyślności

Z okazji świąt życzę ci Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, wysokiej choinki, cukierków trzy skrzynki, przed domem bałwana oraz sylwestra do rana.

Z okazji świąt życzę ci śniegu po pachy smacznej kiełbachy, prezentów kupę, ruzgi na dupie, do nieba choinki, wędzonej szynki oraz szczęśliwego wskoku do Nowego Roku.

W dniu Bożego Narodzenia pragnę złożyć Ci życzenia: szczęścia, zdrowia i powodzenia, aby troski znikły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku.

Hej kochanie jadą sanie, a na saniach Twe kochanie i Mikołaj, co raz w roku wypucuje Ciebie w kroku.

W noc wigilijną w blasku świec melodia kolęd płynie w mrok niech ci przyniesie zdrowia i szczęścia a Sylwester z Nowym Rokiem niech ci miną tanecznym krokiem.

Zdrowych i wesołych świąt Wielkiej Nocy, niech dzień ten będzie uroczy. Jasny, słoneczny dla was pożyteczny. Tego wszystkiego i jeszcze czego??! Dyngusa mokrego i jajka smacznego, humoru dobrego z serca całego życzę małym i dorosłym w dniu tym pięknym i radosnym

Niech przy żywicznym zapachu strojnej choinki upłyną piękne chwile Wigilii ze wspólnie śpiewaną kolędą z upragnionym gościem przy stole w kochającym, rodzinnym, pełnym miłości gronie.

Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu, trochę mrozu, pełnego prezentów Mikołaja powozu, po za tym dużo zdrowia i żeby po sylwestrze nie bolała głowa.

Pada śnieg, suną sanki – jest renifer i bałwanki…śnieżynki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe.

Dużo, szczęścia, zdrowia i powodzenia to tradycyjne, najszczersze życzenia. Wesołych świąt i roku szczęśliwego, niech obficie da to, co ma najlepszego.

Mikołaja w kominie, prezentów ile się nawinie, cukierków skrzynki, dwumetrowej choinki, przed domem bałwana i Sylwestra do rana.

Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku, seksu na śniegu, mniej życia w biegu! Dużego Bałwana i zabawy do rana.

Z dźwiękiem dzwonków melodyjnych, wraz z opłatkiem wigilijnym w dzień Bożego Narodzenia ślę serdeczne Ci życzenia!

Lśni dokoła choinkowy blask, niebo pełne śniegu, niebo pełne gwiazd. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom. A Nowy 2005 Rok blasku doda Waszym dniom

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość…

Ten cudowny, pełen radości czas Świąt Bożego Narodzenia niech przyniesie wiele szczęścia a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia!!!

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię Gwiazdka wstaje Nowy rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia i ja życzę ci radości aby wszystko się zdarzyło i z roku na rok lepiej było.

Teraz nim wigilijne pozapalam świece oddając sprawy ludziom i boskiej opiece przesyłam ci życzenia starym obyczajem, niech miłość będzie niebem, a życie rajem.

Z okazji Święta Bożego Narodzenia życzę i jak nikt nie życzy: dużo zdrowia, szczęścia i słodyczy, życzę ci jak w bajce dobra wróżka by spełniło się twe życzenia z samego końca twego serducha, a nowy 2005 rok p[przyniesie ci radość i spokój ducha.

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkiego, co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego roku życzy Karolina.

Aby wszystkie dni w roku były takie piękne szczęśliwe jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby wasze twarze i twarze waszych bliskich zawsze rozpromieniał uśmiech, i aby gwiazda betlejemska prowadziła was ku szczytom.

W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele uderzą dzwony przyjmij wyrazy wszelkiej radości a w Nowym Roku życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności.

Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych wraz z opłatkiem wigilijnym w dzień Bożego Narodzenia, ślę serdeczne te życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia a w Nowym roku marzeń spełnienia.

Gdy nadejdzie dzień Wigilii, kiedy przyjdą miłe święta, niech ta kartka ci przypomni, że o tobie ktoś pamięta. Kolędami cię zabawi, poświęconym opłatkiem łamie, ten, co sercem cię nie kłamie.

W wigilijną noc gdy śniegu napada moc niech Mikołaj święty przyniesie ci wymarzone prezenty a nowy rok same wspaniałości a przede wszystkim morze prawdziwej miłości.

Niech te święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no radość będzie wszędzie.

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego roku bardzo udanego.

Co? Pewnie czekasz na jakieś życzenia? A no to się doczekałeś!!! Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Objuczonego św. Mikołaja, rozmownych zwierząt, ognistej choinki i szampańskiej zabawy sylwestrowej życzę w nadziei, że będzie to też moim udziałem!

Życzę Ci pogody ducha, byś bez wiagry w święta ruchał, niech kobieta czuje w kroku, że Mikołaj jest raz w roku!

Gdy gwiazda wigilię zaczyna do stołu siada rodzina. Ja jestem daleko stąd lecz życzę Wesołych Świąt !

Idą święta Nowy Roczek, wsadź dziewczynie mocno w kroczek i w Trzech Króli, w Walentynki, aż doczekasz się dziewczynki.

W Nowym Roku tuż po balu oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu, proś niebiosa by nam dały dużo seksu i gorzały!!!

Sto choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu, mniej życia w biegu, tyle radości ile karp ma ości, beczkę wina, wiadro wódki, by utopić wszystkie smutki, 100 buziaków na dodatek, by smaczniejszy był opłatek.

Marry Christmas, Christmas Marry byly sobie renifery, miały bardzo śmieszne minki bo urwały sie z choinki, spadły w cichy, ciepły kąt, życząc ci wesołych świąt.

Śniegu po pachy smacznej kielbachy prezentów kupę rózgi na dupę do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szczęśliwego wyskoku do nowego roku.

Na choince cos się buja ,to Mikołaj nie ma ch…!Aby znaleźć pełny worek, rękę wepchnij mu w rozporek chodź nie ma jajek gołych to Ci życzę świat wesołych

Życzę Tobie byś w prezencie dostał zajebiste rzniecie. By Mikołaj zamiast brody miał dwa cycki, robił lody. Piękne długie blond warkocze i gorące mokre krocze.

Gdy gwiazdki święcą na niebie, Mikołaj leci do Ciebie, by dać Ci piękne prezent i przesłać uśmiech swój święty.

Na ten nadchodzący piękniutki wszystkiego najlepszego życzą Ci makówki, karpik też Ci śle życzenia a wraz z nimi pozdrowienia.

Nie mam daru do pisania a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, serdecznych do tego pożytecznych tak, więc teraz tutaj stąd życzę Wam Wesołych Świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>