23-07-2009 Imieninowe

Życzę Ci dnia imienin, który przyniesie to, co najlepsze – ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście.

W dniu Twoich imienin życzę Ci samych wybrukowanych ścieżyn życia, byś nie musiała kroczyć pośród ostrych kamieni i zdradliwych krzewów.

W dniu Twych imienin wiedz, że Zawsze będę pamiętał Twe oczy, Twój zapach i czar, Bo tak jak byś była zaklęta Przed oczyma twarz Twoją mam.

Z okazji imienin życzę Ci: – marzeń (żeby się spełniały) -przyjaciół (żeby pamiętali) -życia (żeby było kolorowe) -miłości (żeby przyszła) -szczęścia (żeby nie opuszczało) -okularów (żeby były różowe) -wakacji (by mogły trwać wiecznie)

Z okazji imienin życzę Ci, aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i towarzyszyła Ci pogoda ducha na co dzien.

Z okazji imienin życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy się czujesz samotny, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno, które mają widzieć Twoje oczy, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości!

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty spośród tych wybierz te, które przynoszą Ci radość, miłość i szczęście.

W imieniny Twoje życzę Ci, serce moje miłości i kochania aż do naszego skonania.

Życzę Ci dnia imienin tak miłego jak tylko miłym być może ten dzien. – spędzony w otoczeniu pełnym miłości, przyjaciół i rodziny.

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje imieninki.

Radości w życiu, szczęścia w miłości, wiele uśmiechu i wiele radości, wszelkiego szczęścia w twym życiu młodym i niegasnącej nigdy urody, wszelkiego szczęścia i moc słodyczy w dniu imienin Karolina życzy.

Dzień imienin twych się zbliża, więc życzenia tobie ślę, aby wszystko się spełniło, o czym marzysz o czym śnisz, byś pogodne miała dni z głębi serca życzę ci.

Dziś są twoje imieniny, dzień radosny, mnóstwo kwiatów, zapach wiosny, wszyscy złożyć chcą życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia, niech ci słonko zawsze świeci, a twój czas radośnie leci, niech odejdą precz gorycze, tego z całego serca tobie życzę. W dniu twego święta, składa ci życzenia ktoś, kto o tobie pamięta.

Lilia zakwitła, róża opada, piękny tulipan listeczki swe składa, a ja ci składam szczere życzenia, życzę ci szczęścia i powodzenia, co ci jest miłe i wymarzone, niech w dniu imienin będzie spełnione.

Lilia zakwitła, róża opada, piękny tulipan listeczki swe składa, a ja ci składam szczere życzenia, życzę ci szczęścia i powodzenia, co ci jest miłe i wymarzone, niech w dniu imienin będzie spełnione.

Dzień dziś miły i jedyny, bo są twoje imieniny, więc ja składam ci życzenia, zdrowia, szczęścia, powodzenia, wszystko, co piękne i wymarzone niech w dniu imienin będzie spełnione, niech twe życie słodko płynie, w tej chwili i o każdej godzinie.

Szczęścia, zdrowia i pomyślności i nie zapomnij zaprosic mnie w gości …

Moc czegoś i jeszcze coś, w dniu imienin przesyła ktoś, zawsze ten sam ktoś kto pamieta, kocha i życzy w dniu Twojego świeta.

Niech w Twoje imieniny świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.

Jako, że nastał dzień Twych imienin, życzę Ci drogowskazów na zakrętach życia i pomyślnych wiatrów na oceanie wyzwań.

Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie żale głuszy.

Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień – jak fal, które pchają statek do przodu.

Z okazji imienin życzę Ci: – marzeń (żeby się spełniały) – przyjaciół (żeby pamiętali) – życia (żeby było kolorowe) – miłości (żeby przyszła) – szczęścia (żeby nie opuszczało) – okularów (żeby były różowe) – wakacji (by mogły trwać wiecznie)

Każdego roku o tej samej porze Każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności, Życzę Ci szczęścia, dużo radości, To, czego pragniesz, by się spełniło, A to, co kochasz, by Twoim było!

Na imieninowy upominek nie chcę mówić wielu słów, Zdrowia, szczęścia, pomyślności niechaj w życiu Twoim gości!

Z okazji imienin, życzę Ci tego, co się szczęściem zwie, wszystkiego najlepszego, o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie, krótko mówiąc – wszystkiego po trochu!

Imieniny – dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone!

Dziś imienin Twych się zbliża, Więc życzenia kreślę Ci, By się wszystko Ci spełniło, O czym marzysz, o czym śnisz, By pogodne miała sny – Zgłębi serca życzę Ci!

Z okazji Twoich imienin składam najlepsze życzenia: bądź zawsze zdrowy, ciesz się życiem i bliskimi, niech ludzie się do Ciebie uśmiechają, a szczęście czy los niechaj Ci zawsze służy.

Dziś są Twoje imieninki Przyjmij uśmiech swej dziewczynki Rano uśmiech i śniadanie A wieczorem całowanie.

Moc czegoś i jeszcze cos w Dniu imienin posyła Komuś Ktoś zawsze ten sam Ktoś Kto pamięta, kocha i życzy jeszcze więcej coś.

Samych szczęśliwych dni, a czego tylko pragniesz by życie dało ci.

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata a Ty spośród tych wybierz te które przyniosą Ci radość, miłość i szczecie.

Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, Niech nie uleci z Cichym westchnieniem lecz NIECH SIE SPEŁNI W CAŁOŚCI!

Życze Ci pięknych dni, pięknych chwil, cudownych pragnień, gwiazd w Twoich rękach i perełek w snach…

Z okazji imienin już pewnie dostałeś życzenia … wszystkiego najlepszego od innych – ja wiec życzę Ci tego samego ale… 2 razy więcej!

W dniu Twoich imienin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy…

Z okazji imienin życzę Ci, aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzien.

Niech ten radosny dzień. Na zawsze Twe troski, Odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem szczęście i długich lat.

Jak najmniej trosk, Słońca każdego ranka, Dużo zdrowia i uśmiechu.

Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech dobry los da Ci zatańczyć wśród najjaśniejszych gwiazd!

Choć jestem w wojsku i ojczyźnie służę. Na Twe imieniny wysyłam Ci róże. Niech ta właśnie róża zastąpi mnie żywego, Który Tobie życzy wszystkiego najlepszego.

W dniu imienin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja. Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twój synek życzy…

Samych szczęśliwych dni w życiu, Uśmiechu na twarzy Słonecznych promyków w pochmurne dni Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz – by Twoje było a czego pragniesz by się spełniło!

Życzę Ci abyś poznał dużo języków obcych… najlepiej kobiecych.

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

Gdybym mógł spełnić Twe życzenia, to tylko powiedz… a choć nie jestem Złotą Rybką, to życzę Ci wszystkiego najlepszego i tego o czym marzysz… Ty sam już wiesz najlepiej…

Jako, że nastał dzień Twych imienin, życzę Ci drogowskazów na zakrętach życia i pomyślnych wiatrów na oceanie wyzwań.

Niech ptaki brokat gwiazd Ci przyniosą, niech ranek Twoją twarz obmyje rosą, niech Bóg da Ci wiarę i łaski ukryte – ja na imieniny dam swe serce skryte.

W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia.

Przy dzisiejszym dniu radości Który Twym imieniem słynie Życzę i niech Ci w obfitości 100 lat życia w szczęściu płynie Wszystkie najczulsze wyrazy Wiosna na Ziemi i w niebie Morza i gór krajobrazy Wszystko to… dla Ciebie

W dniu Twojego święta Jest ktoś kto o Tobie pamięta Pamięta o Tobie I śle Ci życzenia By spełniły się wszystkie Twoje marzenia Żyj w szczęściu i radości A uśmiech niech Ci życie uprości

Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radoś

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki dziś są Twoje imieninki!

Misiu mój najdroższy – z okazji imienin życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrowka, pewności, ze zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół którzy Ci wskażą piękno i takich na cale życie, siły w przekazywaniu miłości…

Przy dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!

Ile godzin bije czas, Ile liści sypie las. Tyle szczęścia i słodyczy, W dniu imienin. Twoich życzy…

Dzień… święto Twoje, Więc przyjmij życzenia moje. To o czym marzysz by się spełniło, To czego pragniesz by Twoim było. A do tego 100 lat i róże, Przesyła Ci… w mundurze

Jak to zwyczaj stary każe, życzeń cały stos. ślemy dzisiaj Młodej Parze, niech Im sprzyja los!

Oto dla was ślubne życzenia, co mają gwarancje spełnienia: prezentów ładnych smutków, żadnych radości licznych, potem dzieci ślicznych i do tego na końcu wypłaty dwa razy w miesiącu!

A kiedy będziesz mężem moim, rozdzwonią nam się wszystkie dzwony, pachnąć nam będą winogrony i róże śliczne i powoje, całować będą włosy Twoje…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>