28-09-2009 Sylwestrowe

Wszystkiego najlepszego. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzy…

Pragnę złożyć żarliwe życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku!

Życzę ci kochanie wszystkiego najlepszego zęby w tym pięknym dniu spełniły się twoje marzenia i pragnienia, a nowy rok przywitaj z uśmiechem na twarzy zostawiając wszystkie złe chwile za sobą.

Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy …

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same – być w przyszłym roku zbudował zamek, być miał sto koni i sto samochodów, być nigdy do płaczu nie miał powodów.

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia

Dziesięć, dziewiec … głośno liczą, a Tobie Kochanie życzę: niechaj wszystko o czym marzysz, w Nowym Roku się wydarzy.

Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy wiec nowa butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie.

Daj ludziom wiary… Idzie już Nowy Roku – tak mówi Rok Stary i znika… z łzą w oku. Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Życzę Ci abyś potrafił z zadowoleniem obejrzeć się za siebie. Spójrz choćby na miniony rok. W sylwestrową noc składamy sobie wzajemnie życzenia z okazji Nowego Roku. Czy nie powinniśmy także złożyć sobie gratulacji z okazji minionego roku? Życzę Ci, aby Twój nowy rok nie musiał wstydzić się przed starym.

Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka, Mocy Pudziana, Chaty Beckhama, Humoru od rana, Cholesterolu w normie oraz świętowania Nowego Roku w dobrej formie życzy …

Ten cudowny pełen radości czas Świąt niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, Dużo bąbelków w szampanie, Kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

Przy tej pięknej sposobności i ja życzę wam radości, aby wszystkim się darzyło z roku na rok lepiej było.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niechaj spełnią się zamiary, niech nagrodzi ci Rok Nowy, w czym zawiódł rok stary.

Kolejny Sylwester, lecz życzenia te same – byś w przyszłym roku zbudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów.

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 52 tygodni szczęścia, 8760 godzin miłości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund wspaniałego seksu!

Życzę Ci zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana, choć nie będę z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.

Rok się kończy, rok zaczyna otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie aż nam trochę zawiruje w głowie.

Na wszystkie dni Nowego Roku życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku, obyś jednym krokiem omijał przeszkody, byś czuł się silny i wiecznie młody.

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka. Idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliwego Nowego Roku

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same – byś w przyszłym roku zbudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów.

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy – wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, Życzę Ci dużo radości!

Niech już wystrzelą korki Szampana A Ty baw się świetnie do białego rana Wszystkiego najlepszego z okazji Sylwestra życzy…

Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.

Nowy Rok… przywitajcie w szampańskim nastroju, ufając, że będzie wspaniały i przyniesie niezapomniane chwile.

Do Nowego Roku już tylko kilka chwil… a więc odliczaj magiczny czas i baw się…

Upojnego Sylwestra oraz samej pomyślności i szczęścia w Nowym Roku życzy…

Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie.

Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy…

Gdy przeminą radośnie święta, gdy w ostatnią noc tego roku zegar wybije dwunastą, zapal mały zimny ogień, stanę przy Tobie i w jego iskrach powiem ci to, czego ci życzę.

Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku…

Daj ludziom wiary… Idź już Nowy Roku… Tak mówi Rok Stary… I znika…z łzą w oku…

Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowym Roku.

Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze.

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Jest wesoło, gra orkiestra, a więc z nami spędź sylwestra.

Dziesięć, dziewięć … głośno liczę, a Tobie Kochanie życzę: niechaj wszystko o czym marzysz, w Nowym Roku się wydarzy.

Choć nie mam czarnego cylindra, chciałabym ci z niego wyczarować na Nowy Rok same kolorowe dni, w których i dla mnie znalazłoby się trochę miejsca.

Święta, Święta i po Świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie.

Gdy sylwestrowy bal obsypie cię deszczem konfetti i oplącze zwojami serpentyn, pamiętaj, że to ja obsypałam Cię swoimi życzeniami i oplątałam pamięcią.

Pragnę złożyć żarliwe życzenia: szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku podczas nadchodzącego Nowego Roku!

Niech Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości, a składa się jedynie z sukcesów i szczęśliwych chwil.

Ma Śnieżynko niech Rok Nowy, będzie dla nas wyjątkowy, niechaj chwile szczęścia same, go wypełnią – Twój Bałwanek

Wszystkiego najlepszego. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzy…

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>