21-06-2007 „Swojaki” w Simplus

Promocyjny pakiet „Swojaki” przeznaczona jest dla użytkowników Simplusa, którzy najczęściej rozmawiają i SMS-ują z kilkoma numerami.

Dzięki niemu do siedmiu wybranych osób w Plusie można wykonywać połączenia za 20 gr za minutę i wysłać SMS-y za 1 gr każdy. Aktywacja 1 numeru na 90 dni kosztuje 5 zł.

Aby aktywować pakiet należy:

  • posiadać na koncie przynajmniej 5 zł oraz mieć ważne konto dla połączeń wychodzących,
  • wprowadzić kod *103*11*48nr_tel# i zatwierdzić klawiszem inicjującym połączenie (ustawienie numeru „Swojaka”),
  • poczekać na SMS zwrotny, potwierdzający włączenie pakietu (najpóźniej w ciągu 24 godzin).

Promocyjne minuty i SMS-y z pakietu na dany numer „Swojaka” można wykorzystać przez 90 dni. Po upływie okresu ważności pakietu niewykorzystane minuty i SMS-y przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.

Po upływie okresu ważności dla danego numer „Swojaka” jest automatycznie usuwany. Użytkownik może w dowolnym momencie usunąć numer „Swojaka”. W tym celu musi wprowadzić w swoim telefonie kod *103*00*48numer_telefonu# i zatwierdzić klawiszem inicjującym połączenie.

Użytkownik ma możliwość sprawdzenia za pomocą kodu *103# listy oraz okresu ważności aktywnych numerów „Swojaków”.

W przypadku, gdy użytkownik korzysta jednocześnie z usługi „Swojaki” oraz z innych usług i promocji dostępnych w taryfie Simplus stosuje się następujące zasady rozliczeń:

  • połączenia głosowe wykonywane na numer „Swojaka” przez użytkownika, który posiada aktywny pakiet „MAXI Minuty” powodują w pierwszej kolejności zmniejszenie limitu minut dostępnych w pakiecie „MAXI Minuty”,
  • połączenia głosowe wykonywane na numer „Swojaka” przez użytkownika, który posiada aktywny pakiet „MINI Minuty” powodują w pierwszej kolejności zmniejszenie limitu minut dostępnych w pakiecie „MINI Minuty”,
  • wiadomości SMS wysyłane na numer „Swojaka” przez użytkownika, który posiada aktywny pakiet „MINI SMS” powodują w pierwszej kolejności zmniejszanie się limitu wiadomości SMS dostępnych w pakiecie „MINI SMS”.

2 myśli nt. „„Swojaki” w Simplus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>