25-06-2014 Promocja Play: 100 proc. więcej za doładowanie

play1Komórkowa sieć Play dla swoich użytkowników na kartę przygotowała specjalną promocję premiowanego doładowania, w ramach której po zasileniu możemy otrzymać bonus m.in. do 100% wartości doładowania, darmowe minuty i pakiety danych.

Przez trzy dni – od 25 do 27 czerwca 2014 roku – w komórkowej sieci Play trwa kolejna edycja promocja „Ekstra bonusy za doładowanie”, z której skorzystać mogą użytkownicy ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Lubię to!, Red Bull Mobile na Kartę i Red Bull Mobile na Kartę II.

W ramach promocji zasilenie konta za pośrednictwem strony internetowejwww.doładowania.play.pl lub też aplikacji na Facebooku będą premiowane następującymi bonusami:
• pakiet 100 SMS do wszystkich sieci za zasilenie konta kwotą 5-10 zł
• pakiet 100 MB za doładowanie kwotą 11 – 25 zł
• pakiet 100 minut do wszystkich sieci za zasilenie konta kotą 26 – 50 zł
• 100% wartości doładowania za zasilenie konta kwota od 51 zł

Bonusy są przyznawane w ciągu 24 godzin od dokonania doładowania.

Uwaga!
Poszczególne bonusy ważne są do 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania. W przypadku oferty Formuła Mini Max na kartę bonus MB jest ważny wyłącznie do końca miesiąca, w którym został przyznany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>