15-05-2014 Promocja Play: 80 proc. więcej za doładowanie

playOperator sieci komórkowej Play dla swoich użytkowników na kartę przygotowała specjalną promocję doładowania, które są premiowane bonusami, m.in. do 80 proc. wartości doładowania, darmowe minuty, SMS-y i pakiety danych.

Promocja Play o nazwie „Ekstra bonusy za doładowanie” obowiązuje tylko dzisiaj tj. 15 maja 2014 roku. Skorzystać z niej mogą użytkownicy ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play Fresh, Lubię to!, Red Bull Mobile na Kartę i Red Bull Mobile na Kartę II.

W ramach promocji zasilenie konta za pośrednictwem strony internetowej www.doładowania.play.pl lub też na Facebooku w dniu 15 maja 2014 roku (najpóźniej do godziny 23.59) będzie premiowane następującymi bonusami:
• pakiet 40 MB za zasilenie konta kwotą 5-10 zł
• pakiet 50 minut do wszystkich sieci za doładowanie kwotą 11 – 25 zł
• pakiet 80 minut do wszystkich sieci za zasilenie konta kotą 26 – 50 zł
• 80% wartości doładowania za zasilenie konta kwota od 51 zł

Bonusy są przyznawane w ciągu 24 godzin od dokonania doładowania. Uwaga! Poszczególne bonusy ważne są do 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania. W przypadku oferty Formuła Mini Max na kartę bonus MB jest ważny wyłącznie do końca miesiąca, w którym został przyznany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>