10-08-2012 Promocja Orange: Prezent dla Przyjaciela

Nowa promocja sieci Orange skierowana jest do użytkowników ofert PrePaid oraz Abonentów Zetafon i Minutofon i daje możliwość podarowania 120 minut innemu użytkownikowi Orange.

Promocja Orange o nazwie „Prezent dla Przyjaciela”, daje możliwość podarowania raz w roku 120 minut innemu użytkownikowi Orange na kartę w dniu jego święta.

Usługa promocyjna „Prezent dla Przyjaciela” dostępna jest dla użytkowników ofert Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Orange Free na kartę oraz Abonentów Zetafon i Minutofon z planem taryfowym Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Orange Free na kartę.

Aby zrobić niespodziankę swojemu przyjacielowi, wystarczy być zarejestrowanym w usłudze „Urodziny” oraz wysłać wiadomość SMS o treści PRZYJACIEL wraz z jego numerem telefonu, imieniem i datą, kiedy miałby otrzymać prezent, pod numer 526, np. „PRZYJACIEL 501501501 ANIA 31.12”. Koszt SMS pod numer 526 to 20 groszy.

Przyjaciel może sprawdzić stan pozostałych minut wysyłając SMS o treści ILE pod numer 526. Koszt SMS pod numer 526 to 20 groszy.

Aby zmienić numer Przyjaciela można za pomocą SMS o treści ZMIEN oraz jego numer telefonu, imię i datę, kiedy miałby otrzymać prezent, pod numer 526, np. „ZMIEN 502502502 JAREK 06.07”. Koszt SMS pod numer 526 to 20 groszy

Obdarowany nie musi być zarejestrowany w usłudze Urodziny,  ale musi być Użytkownikiem oferty Orange na kartę.

Regulamin promocji Prezent-dla-przyjaciela

5 myśli nt. „Promocja Orange: Prezent dla Przyjaciela

 1. NIEZADOWOLONA

  Wysłałam sms o prezent dla przyjaciela według podanego wzoru i dostałam odpowiedź : BŁĘDNA TREŚĆ… Wszystko jest ok. więc o co chodzi ?!

 2. readyk Autor wpisu

  Zgodnie z regulaminem promocji, aby z niej skorzystać należy być zarejestrowanym w usłudze „Urodziny”. Może ten warunek nie został wcześniej spełniony?

 3. Niezadowolona również

  Wysyłam dokładnie tak jak trzeba i jestem zarejestrowana w usłudze Urodziny i również mi przychodzi sms o treści …błędna treść itd

 4. romana

  nie działa zarejestrowałam sie w usłudze urodziny a mimo to sms zwrotny jest o tresci bledna komeda

 5. mrozu

  może chodzi o te 20gr za sms ,bo ja to chyba 5 razy próbowałem i nic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>