25-05-2011 Promocja Orange: Wspólna Orbita

Teraz w Orange na kartę Ty i Twój przyjaciel możecie prowadzić swobodne rozmowy pomiędzy sobą dzięki usłudze Wspólna Orbita. Otrzymacie aż po 600 minut na głowę, aby rozmawiać bez przeszkód. Obowiązuje od 25 maja 2011 do odwołania.

co zyskujesz?

 • Stały kontakt między Tobą i Twoim przyjacielem z Orange;
 • Możliwość obdarowania przyjaciela, którego zaprosisz do usługi – dostanie 600 minut na rozmowy z Tobą i nic nie zapłaci;
 • Możecie rozmawiać ze sobą nawet, gdy nie macie środków na koncie

jak to działa?

W usłudze Wspólna Orbita Ty i Twój przyjaciel otrzymujecie po 600 minut na rozmowy pomiędzy sobą. Jest to pierwsza usługa działająca w obie strony – za usługę płaci tylko osoba włączająca usługę, a zaproszony przyjaciel korzysta nic nie płacąc

ile to kosztuje?

Koszt włączenia usługi to 6 zł na 30 dni.

Jak włączyć?

 • Wyślij SMS-a pod numer 220, wpisując własne imię oraz numer telefonu wybranej osoby w Orange na kartę, (np. Ania 501501501).
  Koszt SMSa jest zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem usług.

sprawdź ile zostało

Aby sprawdzić ile minut zostało Ci do wykorzystania w ramach usługi:

 • Wyślij SMS-a o treści ILE pod numer 220 (koszt SMS-a jest zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem usług);
 • Wpisz krótki kod *110*91*1# na klawiaturze swojego telefonu i zatwierdź przyciskiem połączenia.

jak wyłączyć?

 • Wyślij SMS-a o treści STOP pod numer 220 (koszt SMSa jest zgodny z obowiązującym Abonenta cennikiem usług);
 • Wpisz krótki kod *110*91*00# na klawiaturze swojego telefonu i zatwierdź przyciskiem połączenia.

4 myśli nt. „Promocja Orange: Wspólna Orbita

 1. Pingback: Orange one | Doładowania telefonu

 2. Pingback: Orange POP | Doładowania telefonu

 3. Pingback: Nowe Orange Go | Doładowania telefonu

 4. orange NIE

  Koszt usługi to 6 zł. w smsie, który sieć rozsyła zachęcając do promocji brak jednak informacji na ten temat. Co więcej, brak także odesłania do regulaminu promocji, lub do cennika operatora, w którym można znaleźć informację o kosztach ww. usługi.
  Sms zawiera informację o połączeniu z numerem *110*91*00#, którego koszt to 0 zł. Zapomniano jednak dopisać, iż to połączenie jest bezpłatne, natomiast operator pobierze z karty użytkownika dalszą opłatę w wysokości 6 zł za aktywowanie usługi.
  Podobnie w przypadku pakietów intetnetowych za 2 zł na 24 godz, przy których operator zapomniał poinformować, że pakiet jest aktywny dopiero po północy w dniu, w którym go uruchomimy. Co więcej przesyła smsa o treści „usługa jest włączona”. Owszem – włączona. Ale nie aktywna.
  Orange to bez wiątpienia najgorszy operator na rynku. Zarówno z uwagi na ceny, jak i na Biuro Obsługi Klienta, w którym pracują niekompetentni i niekulturalni ludzie.
  ODRADZAM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>