09-09-2014 Promocja Orange: Niższe stawki do wszystkich w Orange dla 35 tys. użytkowników

orangeSieć komórkowa Orange przygotowała dla swoich użytkowników na  promocje dzięki której można obniżyć stawkę na połączenia do wszystkich sieci do 19 gr/min. Koszt aktywacji Promocji to 0zł.

Promocję można aktywować w dniach od 08.09.2014 do 19.09.2014. Po tym okresie, lub po dokonaniu 35000 aktywacji Promocji.

„Tańsze połączenia do wszystkich sieci w Orange na kartę” to Promocja dostępna dla Abonentów Planów taryfowych Orange YES, Orange SMART na kartę, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go oraz Abonentów Zetafon i Minutofon z Planem Taryfowym Orange YES, Orange SMART na kartę, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go (zwanych dalej „Abonentami”).

Promocja polega na obniżeniu stawki na połączenia do wszystkich sieci komórkowych do 19 gr/min od momentu aktywacji Promocji do 31.12.2014 r.

Promocję można aktywować:

  • wysyłając SMS o treści PROMOCJA pod numer 402 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym, z którego korzysta Abonent) lub
  • wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod *110*99# i potwierdzając przyciskiem połączenia (bezpłatne)

Promocja jest limitowana i skorzystać z niej może 35000 klientów. Oznacza to, że po dokonaniu aktywacji przez 35000 klientów nie będzie możliwości aktywacji Promocji.

Koszt aktywacji Promocji to 0zł.

Promocyjna stawka 19 gr/min na połączenia do wszystkich sieci komórkowych ważna jest do dnia 31.12.2014 r. Po tej dacie Promocja zostanie wyłączona.

Po wyłączeniu promocji stawka na połączenia zostanie ustawiona zgodnie z cennikiem taryfy obowiązującej abonenta. W przypadku klientów korzystających z taryfy Nowe Orange Go po zakończeniu się Promocji, czyli od 01.01.2015 obowiązywać będzie stawka zgodna z nominałem ostatniego doładowania, które wykonał Klient (zgodnie z Cennikiem taryfy Nowe Orange Go).

Promocja nie działa w roamingu.

Aby wyłączyć Promocję:

  • Wyślij SMS o treści „PROMOCJA” pod numer 402 (koszt SMS-a zgodny z planem taryfowym klienta)
  • Wpisz krótki kod: *110*99# i potwierdź przyciskiem połączenia (bezpłatnie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>