12-10-2012 Promocja doładowania: mPotwór dokłada 20proc.

Nowa promocja  doładowania telefonu firma uPaid pozwala otrzymać, przy zasileniu kwotą 50 zł, dodatkowe 20% doładowania gratis.

Doładowania należy dokonać do 31 października za pomocą aplikacji mPotwór, która jest dostępna na smartfony z Androidem oraz iOS. Dodatkowe 20% dotyczy usług sieci Plus, Play, T-Mobile, Heyah i Sami Swoi. Bonus zostanie wydany w ciągu tygodnia od promocyjnego zasilenia.

Z aplikacji można doładować także konta w sieci Orange i otrzymać 50% bonusu za doładowanie, ale ramach innej promocji. Doładowując do 14 października użytkownik otrzymuje ekstra środki promocyjne do wykorzystania na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia na krajowe numery stacjonarne oraz na połączenia z Internetem.

Wartości doładowań:

  • doładowanie 5 zł – bonus 2 zł ważny przez 1 dzień
  • doładowanie 10 zł – bonus 5 zł ważny przez 2 dni
  • doładowanie 25 zł – bonus 13 zł ważny przez 7 dni
  • doładowanie 40 zł – bonus 20 zł ważny przez 10 dni
  • doładowanie 50 zł – bonus 25 zł ważny przez 14 dni
  • doładowanie 100 zł – bonus 50 zł ważny przez 31 dni
  • doładowanie 200 zł – bonus 100 zł ważny przez 31 dni

mPotwór to aplikacja doładowań telefonu bezpośrednio z telefonu, dostępna na platformy: Android oraz iOS. Aplikację można pobrać ze strony www.nakarmtelefon.pl. Rozwiązanie powstało w ramach programu MasterCard Mobile, dzięki czemu należność za doładowanie pobierana jest bezpośrednio z karty płatniczej.

Regulamin promocji „mPotwór dokłada 20%”

Regulamin promocji „Bonus za doładowanie z uPaid” – Orange.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>