11-06-2013 Play: Nowa Formuła Mini Max w Play na Kartę

Komórkowa sieć Play zaprezentowała nową ofertę – Formuła Mini Max na Kartę. Operator wprowadza darmową komunikację wewnątrz sieci oraz wprowadza nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci w stałych cenach.

Podczas wtorkowej konferencji prasowej komórkowa sieć Play zaprezentowała nową ofertą Formuła Mini Max w ofercie Play na Kartę. Mechanizm nowej oferty przypomina konkurencyjną ofertę Nju Mobile. Operator zdradził, że na koniec 1 kwartału 2013 roku posiadał 5,1 mln użytkowników oferty typu pre-paid.

W ramach taryfy Mini Max w Play na Kartę użytkownicy otrzymują darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y wewnątrz sieci Play. Kolejne usługi są płatne. Minuta połączenia do kosztuje 29 groszy. Po wydzwonieniu na kwotę 29 zł użytkownik nie ponosi dodatkowych opłat za rozmowy.

Cena SMS-a do innych sieci wynosi 9 groszy, natomiast cena MMS-a – 19 groszy. Jednak po wysłaniu SMS-ów na kwotę 9 zł, kolejne wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci użytkownik wysyła bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Koszt transmisji danych to 2 grosze za 100 kB. W ramach nowej oferty użytkownicy nie wydadzą na internet więcej niż 5 zł. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów z tzw. lejkiem: 100 MB za 5 zł, 500 MB za 9 zł, 1,5 GB za 20 zł.

Uwaga! Pakiety internetowe oraz limity darmowych minut, SMS-ów i MMS-ów są ważne zawsze do końca miesiąca kalendarzowego! Natomiast standardowa ważność konta dla połączeń wychodzących i przychodzących uzależniona jest kwoty zasilenia konta:

Oferta dostępna jest od wtorku (11 czerwca 2013 roku) od godziny 11.00. Na nową ofertę można migrować z każdej oferty na kartę w sieci Play za pomocą kodu – *163*9#

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>