13-04-2012 Oficjalna aplikacja mobilna Euro 2012 już dostępna w Orange

Sieć komórkowa Orange wraz z piłkarską organizacją UEFA uruchomiły oficjalną aplikację mobilną UEFA Euro 2012, która może pracować na większości systemach mobilnych m.in. Android, iOS, Bada, Blackberry, Windows Phone.

 

Aplikacja mobilna „UEFA Euro 2012” jest bezpłatna i będzie źródłem informacji o tym największym turnieju piłkarskim w Europie. Może pracować na ośmiu systemach mobilnych, w tym na Androidzie, iOS, Windows Phone, Blackberry. Za jej pośrednictwem kibice będą otrzymywać aktualności dotyczące rozgrywek i uczestniczących w nim drużyn, sprawozdania z meczów na żywo, a także wideo wywiady z piłkarzami. Dodatkowo będą mogli uzyskać płatny dostęp do najważniejszych fragmentów meczów, statystyk i spersonalizowanych powiadomień. Co najważniejsze kibice będą mogli dzielić się z bliskimi i znajomymi swoimi wrażeniami z turniejów w serwisach Facebook i Twitter.
Aplikacja jest dostępna od 12 kwietnia 2012 roku, w największych sklepach z aplikacjami. Przed rozpoczęciem turnieju Orange udostępni jej aktualizację z zaawansowanymi funkcjami takimi jak wyszukiwarka miejsc i znajomych, zestaw kibica oraz odpłatne skróty telewizyjne meczów.

Aplikacja będzie zawierać także mobilny zestaw kibica z funkcją „Photo Fun”. Umożliwi ona m.in. wirtualne malowanie swojej twarzy na wcześniej zrobionym zdjęciu i podzielenie się nim ze znajomymi. Z kolei geolokalizacja oraz mapy pomogą w łatwym odnalezieniu znajomych i najlepszych miejsc do oglądania meczów UEFA Euro 2012.

Kibice mogą ponadto korzystać z informacji turystycznych dotyczących odwiedzanych miast, stadionów, podróży oraz oficjalnych stref kibica UEFA w Polsce. Każdy może odwiedzić także specjalne strefy Orange i naładować swój telefon, zagrać w interaktywne gry czy po prostu spotkać się ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>