27-03-2012 Nowa aplikacja sieci Heyah pod nazwą Heyah Konto

Heyah udostępnia swoim użytkownikom posiadającym system Android kolejną aplikację o nazwie Heyah Konto, tj. narzędzia umożliwiającego zarządzanie kontem z poziomu telefonu.

 

 

Heyah Konto to aplikacja, która dotychczas pozwalała sprawdzić stan i datę ważności konta czy uzupełnić je kodem spod zdrapki. Rozbudowie uległy zakładki do zarządzania doładowaniami, usługami oraz ofertami, które dają możliwość swobodnego i prostego administrowania kontem.

Poruszanie się po aplikacji jest darmowe – transmisja danych w ramach aplikacji jest bezpłatna na terenie Polski. Aplikacja Heyah Konto obsługuje wszystkie taryfy dostępne w Heyah i Heyah MIX. Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play.

Heyah planuje wprowadzać kolejne aplikacje, które dadzą użytkownikom Internetu jeszcze większą swobodę w działaniu niezależnie od komputera. Niezbędny będzie tylko dostęp do sieci w komórce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>