19-03-2012 Super bonus za przeniesienie numeru do Heyah Mix

Heyah Mix przygotowała specjalne bonusy dla osób, które przeniosą do niej numer od innych operatorów. Klienci mogą zyskać nawet do 500 zł.

Klienci przenoszący numer do Heyah Mix otrzymają na swoje konto dodatkowe środki do wykorzystania na dowolne usługi: 30 zł, 120 zł, 300 zł lub nawet 500 zł. Bonusy będą zwiększały stan konta przy kolejnych doładowaniach.

Klienci przenoszący numer otrzymają do wyboru listę aparatów w specjalnych cenach przygotowanych dla tej promocji. Na liście znalazły się modele, które zapewnią stały dostęp do internetu, jak i modele zaspokajające potrzeby mniej wymagających użytkowników.

Oferta Heyah Mix na Doładowania daje również możliwość z korzystania ze wszystkich ofert Heyah, m.in.: pakietów Internet non Stop (100 MB za 9,08 zł, 600 MB za 15 zł czy 1,2 GB za 25 zł), usługi Freeyah dającej możliwość nieograniczonych, darmowych rozmów z innymi użytkownikami aplikacji Freeyah czy z usługi Bezpłatnie w Heyah, dzięki której do wszystkich w Heyah i Heyah Mix można dzwonić oraz wysyłać SMS-y bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>