30-04-2014 Info: NaviExpert 30% taniej na majówkę

iphone 5Do 5. maja (do godz. 10:00) trwa promocja NaviExperta, w ramach której abonament na nawigację można kupić 30% taniej. Oferta jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami operacyjnymi Android, iOS.

  • NaviExpert pobrany ze strony getne.pl.
    Abonament NaviExpert Polska 12 miesięcy dostępny jest teraz w cenie 69 zł (zamiast 99 zł), natomiast abonament NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące, umożliwiający nawigowanie nie tylko w Polsce, ale także w 31 krajach europejskich można kupić za 139 zł (zamiast 199 zł).
  • NaviExpert pobrany z Google Play
    Osoby, które pobrały natomiast aplikację z Google Play mogą skorzystać z promocji na roczny abonament na Polskę, w cenie 69 zł.
  • NaviExpert pobrany z App Store
    Osoby, które pobrały aplikację z App Store mogą skorzystać z promocji na roczny abonament na Polskę, w cenie 16,99 euro, zamiast standardowej ceny 24,99 euro.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z NaviExpert przed zakupem abonamentu w promocyjnej cenie, mogą przetestować nawigację za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>