13-07-2012 Mobilne CB w wersjach operatorskich

Zgłaszanie i odbieranie w czasie rzeczywistym informacji o wypadkach, fotoradarach i kontrolach drogowych jest możliwe dzięki mobilnemu CB od NaviExpert. Funkcja jest już dostępna w wersjach operatorskich nawigacji (Orange, Plus, Play, T-Mobile) dla urządzeń z systemem Android.

Z mobilnego CB mogą już korzystać użytkownicy Nawigacji Orange oraz abonenci sieci Play, Plus i T-Mobile. Funkcja działa podobnie jak nadajniki CB radia, tylko bez fonii. Użytkownicy mają do dyspozycji, interaktywny mechanizm pozwalający na zgłaszanie i odbieranie ostrzeżeń od innych kierowców.

CB umożliwia kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy.

Nawigacja NaviExpert jest dostępna w Orange, Play, Plus i T-Mobile w modelu subskrypcyjnym. Wersje operatorskie są skierowane zarówno do osób, które posiadają abonament, jak i osób korzystających z telefonu na kartę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>