23-07-2009 Urodzinowe

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki dziś są Twoje urodzinki!

Z okazji urodzin już pewnie dostałeś od innych życzenia… wszystkiego najlepszego – ja więc życzę Ci tego samego ale… 2 razy więcej!

Sto lat z okazji urodzin, wielu przyjaciół i wielu sukcesów. Zdrowia, wielu powodów do radości, dni bez chmur; ale za to pełnych radości życzy Ci …

Jakie złożyć Ci życzenia by warte były Twego westchnienia, pieniądze – to nie wszystko, samochód – to złomu składowisko, w urodziny Twoje życzę Ci Serce moje miłości i kochania, aż do samego zwariowania.

Urodziłem się … lat temu. To był wspaniały i cudowny dzień dla Twoich rodziców. Wkroczyłem w świat z płaczem. Zrób wszystko, ażeby tego płaczu było jak najmniej na świecie wśród urodzonych.

W dniu Twoich urodzin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy …

W dniu Twojego święta, ktoś kto o Tobie pamięta, życzy Ci miłości, szczęścia i pomyślności.

Uśmiechnij się solenizantko, puchary szampanem napełnij prędko, Twoi goście niech pija Twe zdrowie, resztę później Ci dopowiem.

Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię – tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin … życzy.

W tym szczególnym dniu szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch: miłości co w sens życie ubiera i szczęścia by wygrać z losem w pokera.

Ktoś mi powiedział, że kończysz …. lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniążkami wypełni Twą kieszeń.

Każdego roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może, ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci szczęścia i wiele radości.

Każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy co tylko może, ja korzystając z tej sposobności życzę Ci szczęścia i wiele radości to o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz by Twoje było.

Życzę Ci Dnia Urodzin, który przyniesie to, co najlepsze -ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście. Życzę Ci Dnia Urodzin tak miłego jak tylko miłym być może ten Dzień – spędzony w otoczeniu pełnym miłości, przyjaciół i rodziny…

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty spośród nich wybierz te, które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście

Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła…

Przy dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!

Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz – by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło

Urodzinki, urodzinki wszyscy robią słodkie minki, żyj nam długo i szczęśliwie, pomyśl o mnie czasem mile.

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej.

Z okazji twych urodzin ślę ci życzenia, szczęścia zdrowia, powodzenia, niech dzień po dniu, wiosna po wiośnie płynie ci miło i radośnie, niech słonko jasno świeci, wśród burz życia i zamieci, niech los życie różami ci uplata, żebyś żyła w szczęściu i pogodzie ducha przez długie lata.

Ktoś ci życzliwy w tym właśnie dniu, składa ci życzenia lat życia stu, dziś osiemnasty mija ci rok i od dziś szczęście niech będzie o krok. Fortuna koło twoje zatrzyma takiej dziewczynie jak ty niech ona sprzyja.

Dzień urodzin to dzień miły, niechaj wzmocni twoje siły i niech doda, jak co roku twemu sercu moc uroku.

Kiedy dzień twych urodzin nadchodzi Oddać życzenia i mnie się godzi Chciej przyjąć w dowód mego uznania Hołd szacunku i przywiązania Aby ci dowieść, że ktoś jest szczery Miej w swej pamięci te pierwsze litery Cię!!!.

W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę ci serduszkiem całym zdrowia, szczęścia i radości sto lat życia i miłości!!!…może inne twe marzenia a wiec życzę ich spełnienia

Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce – masz już jeden roczek więcej!

101 dalmatyńczyków, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakąski, strzału w 10 oraz 1 000 000 buziaków w dniu Twojego święta życzy …

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

Każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności życzę Ci szczęścia i wiele radości. To o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz, by Twoje było.

Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływałyby, co dzień uśmiechał się do ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki.

Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

Niech szczęścia chwile jak złote motyle płyną wśród wonnych róż, a ciernie i głogi, co spotkasz u drogi usuwa ci Anioł Stróż.

Ile gwiazdek na błękicie tyle miej szóstek w zeszycie, a jedynek nie miej wcale tylko ucz się doskonale.

Zapewne ci wszyscy życzenia składają twarz twoja jest uśmiechnięta, lecz pozostała w dali osoba która o tobie także pamięta ona właśnie tobie życzy, zdrowia szczęścia i słodyczy. Moc uśmiechów, wraże i spełnienia wszystkich marzeń.

Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka … lepiej się czujesz gdy nie liczysz ile ich już masz na swoim koncie.

Jakie złożyć Ci życzenia by warte były Twego westchnienia? Pieniądze to nie wszystko, samochód złomu składowisko w urodziny Twoje życzę Ci serce moje miłości i kochania aż do samego zwariowania.

Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ po świecie, ile cukierków w roku zje dziecię tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji urodzin … życzy

100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! 100 lat !!! Niech żyje, żyje nam !!! Za uwagę dziękuje …

Dużo uśmiechu, radości, miłości, mało złości, ryby bez ości, późnej starości, udanej imprezki i wspaniałych gości.

Urodziny to jak wypicie kolejnego kieliszka … lepiej się czujesz, gdy nie liczysz ile ich już masz na swoim koncie.

Dziś obchodzisz ważny dzień więc niech ziści Ci się sen w którym spełniasz swe marzenia, a los piasek w złoto zmienia.

Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła.

Ktoś mi powiedział, ze kończysz … lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniążkami wypełni Twą kieszeń.

Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.

Wszystkiego sztywnego, ciałka pięknego i zanurzania w nim ptaszka codziennego. I każdego dnia coraz ruchliwszego.

W dniu Twych urodzin życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochajacy ludzie.

Niech ten radosny wspaniały dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęsliwych i długich lat!

Jak masz na imię ja dobrze wiem więc dziś życzenia złożyć Ci chcę, mnóstwo radości, słodkiej miłości, pełnego szczęścia i wiecznej młodości.

Życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!

Z okazji urodzin życzę Ci, aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i towarzyszyła Ci pogoda ducha na co dzień.

Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem lecz NIECH SIĘ SPEŁNI W CAŁOŚCI!

Ile jest w drabinie szczebli? Ile złodzieje nakradli mebli? Ile jest ludzi w Ameryce? Tyle szczęścia Tobie życzę!

Z okazji Twego święta życzę Ci, kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego, żebyś potrafił się cieszyć z życia w każdym jego momencie.

W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Ci serduszkiem całym, dużo zdrowia, sto lat życia milion złotych do zdobycia.

W Dniu Twych Urodzin, moja kochana życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i miękkich nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy

Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok!

Witaj wśród ludzi dorosłych, świadomych, mogących głosować i … odpowiadać z paragrafów Kodeksu Karnego!

Gdybym mógł spełnić Twe życzenia, to tylko powiedz … a choć nie jestem Złotą Rybką, to życzę Ci wszystkiego najlepszego i tego o czym marzysz … Ty sam juz wiesz najlepiej …

W dniu urodzin dużo zdrowia i radości sto lat życia i stu gości wór pieniędzy może więcej jak zamarzysz to tak będzie.

Życzę Ci dzisiaj wszystkiego na Ziemi, co Twoje życie w sen piękny zmieni, co Ci pozwoli uśmiechać się zawsze, śnij sny przepiękne i najciekawsze …

W Twoim dniu życzę Ci samych pięknych, mądrych chwil, dużo słońca w Twoim oknie, niech Twe serce na deszczu nie zmoknie, cudownych przyjaciół i wspaniałych dni.

Jako, że nastał dzień Twych urodzin, życzę Ci drogowskazów na zakrętach życia i pomyślnych wiatrów na oceanie wyzwań.

100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej życzę Ci dzisiaj 100 razy ja!

Przy dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!

Zdrowia, szczęścia, mnóstwa gwiazd nocą, wspaniałych przebudzeń po krzepiącym śnie, wygodnych butów, ciepłych zimą skarpetek, ciszy wśród opadających płatków śniegu i zobaczenia, że każdy z nich jest słońcem.

W tym szczególnym dniu, szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch: miłości co w sens życie ubiera i szczęścia, by wygrać z losem w pokera.

Życzę Ci 18 spełnionych marzeń, 18 podróży dookoła świata, 18 milionów dolarów i gorących pocałunków jeszcze wiecej!

Tyle jest dni, ale niech najpiękniejszy będzie ten, gdy jest Twoje święto, życzę Ci wszystkiego najlepszego, najwspanialszego i niech to trwa jak najdłużej!

W dniu Twoich urodzin spełnie życzenia trzy. Będą one malutkie, ale bardzo słodziutkie – tak jak Ty!

Moc czegoś i jeszcze coś w dniu urodzin przysyła ktoś zawsze ten sam ktoś kto pamięta, kocha i życzy w dniu Twojego święta.

Życzę słońca, śpiewu ptaków i spokoju duszy, życzę pogodnych przygód i radosnych spotkań, śpiewu przy ognisku i dumania w fotelu i żeby wszystko spełniło się szybko …

Życzę Ci pięknych, cudownych dni, cudownych pragnień, cudownych chwil, gwiazd w Twoich rękach i perełek w snach …

Szczęścia, zdrowia i pomyślności i nie zapomnij zaprosić mnie w gości …

Dzis masz 18 lat! Śmiało ruszaj więc przez świat, śmiało żyj i chciej najwięcej, trzymaj szczęście swe za ręce!

W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata, a Ty spośród tych wybierz te, które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.

Dziś są Twoje urodziny, przyjmij uśmiech swej dziewczyny. Rano uśmiech i śniadanie, a wieczorem całowanie!

W dniu Twoich urodzin zycze Ci samych wybrukowanych ścieżyn życia, byś nie musiała kroczyć pośród ostrych kamieni i zdradliwych krzewów.

Niech w Twoje urodziny świat się uśmiecha do Ciebie, gwiazdy Ci rzucą prezenty, a ptaki zaśpiewają śliczną piosenkę.

Życzę Ci dnia urodzin, który przyniesie to, co najlepsze – ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście.

Serdeczne życzenia, aby następny rok Twojego życia przyniósł Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze.

Jakie złożyć Ci życzenia, by warte były Twego imienia? Ty najlepiej znasz marzenia, których wyglądasz spełnienia.

W dniu Twojego święta najpiękniejsze życzenia samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń życzy …

W dniu Twojego świeta ktoś o Tobie pamięta. Życzy Ci miłości, szczęścia i radości.

W urodziny Twoje życzę Ci Serce moje Miłości i kochania aż do samego zwariowania.

W dniu Twych kolejnych z kolei urodzin przypłynę do Ciebie na białej łodzi, by dać Ci kwiaty, i uśmiech, i siebie i skrzydła aniołów co żyją w niebie.

Niech ptaki brokat gwiazd Ci przyniosą, niech ranek Twoją twarz obmyje rosą, niech Bóg da Ci wiarę i łaski ukryte – ja na urodziny dam swe serce skryte.

Rośnij duży, dzielny, zdrowy. W 100% procentach odlotowy. Nie zaglądaj do kieliszka, bo ci będzie grała kiszka. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki. Śmiej się dużo, ucz się mało. Na klasówkach ściągaj śmiało. Bądź pomocny jak komputer. Szybki jak japoński skuter. Sympatyczny jak maskotka i słodziutki jak szarlotka. Nie wiedz co to życie trud, a gdy trzeba kłam jak z nut!. Te życzenia są dla Ciebie, byś czuł się jak W SIÓDMYM NIEBIE!

W dniu Twych urodzin niech najsłodsze owoce porosną Twe życie, byś mógł zasmakować w ich słodyczy.

Sto lat z okazji urodzin, wielu przyjaciół i wielu sukcesów życzy Ci …

Powodzenia w dorosłym życiu, spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia i radości życzy …

Samych szczęśliwych dni, a czego tylko pragniesz – by życie dalo Ci.

Życzę Ci dnia urodzin tak miłego jak tylko miłym być może ten dzień – spędzony w otoczeniu pełnym miłości, przyjaciół i rodziny.

Moc życzeń, szczęścia, zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń życzy…

W dniu Twoich urodzin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy…

Życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy!

Sukcesow w zyciu,szczescia w milosci,duzo usmiechu i radosci,spelnienia wszystkich najskrytszych marzen,samych dla Ciebie przyjemnych zdarzen,wielkiego szczescia i najslodszej slodyczy z okazji urodzin ….. zyczy!!!

Wstałam rano, raniusieńko, usłyszałam głos ptaszyny, że dziś twoje urodziny, wiec przesylam Ci życzenia, zdrowia, szczęścia i spełnienia

Zdrowia szczęścia, pomarańczy niech Ci laska nago tańczy, w życiu cukru i likieru miej przyjaciół Wielu!!

Jakie złożyć Ci życzenia by warte były Twego westchnienia, pieniądze – to nie wszystko, samochód – to złomu składowisko, w urodziny Twoje życzę Ci Serce moje miłości i kochania, aż do samego zwariowania.

Najlepsze zyczonka dużo zdrówka i słonka humoru dobrego życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

W dniu Twych… urodzin przypłynę do Ciebie na białej łodzi, by dać Ci kwiaty, i usmiech, i siebie i skrzydła aniołów co żyja w niebie!

Poszybować przez życie jak ptak niezależny, wolny, szczęśliwy…Poczuć prawdziwy jego smak…wszystkie kolory…jasne i ciemne odcienie…Mieć odwagę by wzbić się wysoko…przekroczyć sztywne granice….i nie bać sie spełniać swych marzeń …tego w dniu Twych urodzin Ci życzę!!!

Idzie misio, idzie słonik no i także idzie konik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami

Kochaj jak gdyby Cię nikt nie zranił, pracuj jak gdybyś nie potrzebował pieniędzy, tańcz jak gdyby nikt nie patzrzył, śpiewaj jak gdyby nikt nie słuchał, żyj jak gdybyś był w raju!!! For My Best Friend KUBA!!!

Przed Tobą droga daleka, przed Tobą sam życia kwiat. Bądź przez wszystkich kochany, nigdy nie zaznaj goryczy – tego Ci me serce życzy.

Jeść można ile się chce… A cierpieć – ile trzeba… Ale po burzy zawsze jest słońce… A najważniejsze w życiu jest, żebyś znalazła drogę na której nie potrącisz drugiego człowieka.

To już minęło osiemnaście lat. Troski młodości poszły w świat. Teraz wkraczasz w dorosłe życie, więc prowadź się należycie…

Życzę ci byś była szczęśliwa i zdrowa, zamiast kwiatów przyjmij te prościutkie słowa, bo choć pisane na marnym papierze, płyną z głębi serca, co cię kocha szczerze.

Nie dam ci kwiatów w dniu twego święta, choć moje serce o tobie pamięta, przysyłam ci tylko skromne życzenia, by się spełniły wszystkie twe marzenia.

Jedna myśl nt. „Urodzinowe

  1. Pingback: Ciekawe życzenia urodzinowe na 60-tkę | kredyty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>