10-07-2014 Promocja Plus: Dwa razy więcej internetu za doładowanie

plusKomórkowa sieć Plus wprowadza nową promocję dla swoich użytkowników Internetu na kartę, w ramach której będą mogli otrzymać dwa razy więcej GB za doładowanie.

Od 9 lipca do 30 września za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety GB – teraz za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do aż 30 GB.

plus_promocja

Promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie” obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę oraz osoby, które kupią nowe startery o wartości 15 zł za 1 GB i 9 zł za 300MB lub starter o wartości 15 zł za 2GB z limitowanej edycji z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce. Promocją są także objęte zestawy z modemem (starter z modemem LTE – ZTE MF823 oraz starter z modemem HSPA+ – D-Link DWM 157).

Promocja „Dwa razy więcej Internetu” to niespodzianka przygotowana przez Plusa dla klientów i związana z Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbędą się w Polsce w dniach od 30 sierpnia do 21 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>