18-03-2013 Promocja Plus: 40 proc. bonus za zasilenie w weekend

Promocja sieci Plus na weekendy skierowana jest dla użytkowników ofert Plus na kartę, Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi. W ramach tej promocji zasilenia telefonów zrealizowane w weekendy premiowane będą darmowymi bonusami, które można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Promocja Plus skierowana jest do wszystkich Abonentów Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi, którzy w czasie trwania promocji, w weekendy zasilą konto kwotą 20 – 99 zł.

W ramach promocji otrzymają bonus w postaci 40 % wartości dokonanego zasilenia, który zostanie automatycznie aktywowany na koncie Abonenta po dokonaniu zasilenia.

Promocja trwa od 16.03.2013r. do odwołania. Z Promocji można korzystać w weekendy, tj. od godziny 00:00 w sobotę do 23:59 w niedziele.

Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Abonent może wykorzystać Bonus na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne dla danego Abonenta zgodnie z taryfą, z której korzysta.

Regulamin Promocji Gratisowe weekendy z Plusem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>