11-09-2012 Promocja Play: Darmowa muzyka na czekanie

Sieć Play przygotowała nową promocję, w ramach której użytkownicy sieci mogą za darmo korzystać z usługi Muzyka na czekanie. Promocja obowiązuje do końca września. Od października operator będzie pobierał opłaty za dalsze korzystanie z usługi.

Promocja „Włącz hit w muzyce na czekanie” w sieci Play trwa od 11 do 18 września 2012 roku. Z oferty skorzystać może każdy użytkownik mixa lub pre-paid.
W ramach promocji użytkownicy mogą aktywować usługę Muzyka na czekanie wybierając jeden z utworów:

  • Mateusz Mijal feat. Liber – „Winny” (wysyłając kod WINNY pod numer 333)
  • Shaggy feat. Eve – „Girls Just Want To Have Fun” (wysyłając kod NOT pod numer 333)
  • Timati & La la Land – „Not All About The Money” (wysyłając kod SHA pod numer 333)

Promocja umożliwia uczestnikowi skorzystanie z usługi Muzyka na czekanie na promocyjnych warunkach: bezpłatne zamówienie utworu oraz bezpłatne korzystanie z usługi tylko do 31 września 2012 r.. Natomiast od października uczestnik zobowiązany będzie do uiszczenia opłaty abonamentowej z tytułu korzystania z usługi, która wynosi 2 zł za miesiąc i będzie automatycznie pobierana z Pakietu Złotówek, pierwszego dnia, każdego miesiąca kalendarzowego. W przypadku braku Pakietu Złotówek na koncie, usługa zostanie dezaktywowana.

Uczestnik może w dowolnym momencie zgłosić dyspozycję dezaktywacji usługi poprzez wybranie i zatwierdzenie na klawiaturze telefonu skróconego kodu:*111*19*2# lub wysłanie SMS o treści „NIE” na numer 3000.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>