02-03-2010 Promocja „Bezpłatnie w Heyah”

Użytkownicy Nowa Heyah mają teraz darmowe rozmowy bez limitu minut ze wszystkimi w Heyah, przez 30 dni po jednorazowym doładowaniu za minimum 30 zł.

Aby jednorazowo przystąpić do promocji należy prowadzić wysyłając ekspresowy kod *100*22#. Przystąpienie do promocji potwierdzane jest SMS-em zwrotnym. Dopiero od potwierdzenia SMS-em korzysta się z oferty. Maksymalny czas w jakim Heyah aktywuje ofertę to 72 godziny.

Po otrzymaniu potwierdzenia należy uzupełnić swoje konto jednorazowo za kwotę minimum 30 zł – otrzymuje się wtedy 30 dni bezpłatnych rozmów z wszystkimi w Heyah. Uruchomienie bezpłatnych połączeń zostanie potwierdzone oddzielnym SMS-em. Wysłanie kodu i doładowanie konta musi nastąpić w tym samym miesiącu kalendarzowym.

Aktualny status oferty zawsze możesz sprawdzić ekspresowym kodem *100*22#.

Aby po raz kolejny korzystać z oferty „Bezpłatnie w Heyah” należy przystąpić do niej ponownie.

Jako, że promocja jest przeznaczona dla użytkowników taryfy Nowa Heyah, to korzystający z Taryfy Pakietowej przed przystąpieniem do promocji muszą przejść na taryfę Nową Heyah.

Promocja Nowa Heyah „Bezpłatnie w Heyah” trwa od 2 marca 2010 roku do odwołania.

Jedna myśl nt. „Promocja „Bezpłatnie w Heyah”

  1. Pingback: Heyah | Doładowania szybkie doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>