10-07-2012 Pogodne doładowanie za 5zł w Mix od Orange

Komórkowa sieć Orange dla swoich klientów oferty MIX wprowadziła nową letnią promocję doładowanie, w ramach której wysokość bonusu za zasilenie telefonu zależna jest od temperatury.

Od 9 do 31 lipca 2012 roku w sieci Orange obowiązuje promocja o nazwie „Pogodne doładowanie za 5 zł w mix„, która umożliwia użytkownikom ofert mix skorzystanie z doładowania 5 zł z bonusem. Promocja dostępna jest w taryfach Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Mix, Delfin w Orange mix, Pelikan w Orange mix, Pantera w Orange mix, Pantera w Orange iPhone mix, Delfin II w Orange mix, Pelikan II w Orange mix, Pantera II w Orange Mix oraz Pantera II w Orange iPhone mix.

Aby skorzystać z promocji należy przesłać wiadomość SMS z 14-cyfrowym kodem doładowującym na bezpłatny numer 880. Po dokonaniu doładowania konto główne zostanie automatycznie doładowane na kwotę 5 zł. Bonus natomiast, przekazywany jest na konto promocyjne, a jego wysokość uzależniona jest od panującej w danym dniu temperatury, mierzonej w Warszawie o godzinie 12:00.

Wartość bonusu obliczana na podstawie poniższego wzoru:

Bonus może zostać wykorzystany na połączenia w Orange i z numerami stacjonarnymi, SMS-y i MMS-y w Orange, oraz na transfer danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>