16-08-2012 Płatności z telefonu komórkowego: zwrot do 50 proc.

Ruszył kolejny etap promocji MasterCard Mobile „Najlepsze wraca do Ciebie”, w ramach której, Klienci dokonujących płatności kartami MasterCard przy użyciu swojego telefonu komórkowego, otrzymywać będą do 50% zwrot wydatków za muzykę, bilety i parking.

Promocja trwać będzie od 13 sierpnia 2012 roku do czasu wyczerpania puli bonusów jednak nie dłużej niż do 30 września 2012 roku.

Każdy Uczestnik, który w okresie Promocji skorzysta z usługi płatności CallPay przy zakupie wybranych biletów i/lub skorzysta z usługi płatności mPay przy zakupie wybranych do 10 biletów o jednostkowej wartości każdego biletu do 5 zł, otrzyma od Partnera nagrodę w postaci bonusu o wartości 30% ceny zakupionych przez siebie do 10 biletów, i/lub skorzysta z usługi płatności mobiParking w celu dokonania zasilenia tzw. „elektronicznej portmonetki”, otrzyma od Partnera nagrodę w postaci bonusu o wartości 50% wartości zasilenia, i/lub skorzysta z usługi płatności SkyCash w celu dokonania zakupu wybranych biletów, otrzyma od Partnera nagrodę w postaci rabatu o wartości 30% wartości ceny zakupionego przez siebie biletu, zaś Uczestnik, który skorzysta z usługi płatności Iplay w celu dokonania zakupu abonamentu MP3, otrzyma od Partnera nagrodę w postaci rabatu o wartości 50% ceny zakupionego przez siebie abonamentu MP3.

Uczestnik uprawniony jest do ograniczonej liczby i wartości bonusów oraz rabatów. Szczegóły Promocji w regulaminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>