17-03-2014 Orange: Zamyka wybrane plany taryfowe

orangeOperator sieci komórkowej Orange w ramach oferty Orange na kartę zamyka plany taryfowe Nowy POP, Orange Go, Orange Music i Jedna Idea na kartę i przenosi użytkowników tych taryf do Orange POP.

Komórkowa sieć Orange informuje, że dniach od 7 do 10 kwietnia 2014 w ofercie na kartę oraz Zetafon zostaną zamknięte następujące plany taryfowe: Nowy POP, Orange Go, Orange Music i Jedna Idea na kartę. Abonenci tych planów taryfowych zostaną automatycznie i bezpłatnie przeniesieni na plan taryfowy Orange POP.

Zmiana planu taryfowego stanowi zmianę warunków umowy i daje abonentom:

  • oferty na kartę w w/w taryfach prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w terminie do dnia 11 kwietnia 2014 r.
  • ofert Zetafon i Minutofon w w/w taryfach prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w terminie do dnia 11 kwietnia 2014 r. W razie skorzystania z prawa wypowiedzenia umowy Orange Polska S.A. nie przysługuje zwrot ulgi przyznanej Abonentom ofert Zetafon i Minutofon.

Taniej do Play w Orange na kartę
Dodatkowo w dniu 11 marca 2014 roku cena za minutę połączenia krajowego na numery komórkowe do abonentów operatorów P4 Sp. z o.o. (Play), Cyfrowy Polsat S.A. (Cyfrowy Polsat), CenterNet S.A. (CenterNet), Mobyland Sp. z o.o. (Mobyland) i innych nie wymienionych wyżej operatorów infrastrukturalnych oraz dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatorów, została obniżona do 29 groszy brutto w następujących cennikach:
– Orange One obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku
– Orange POP obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku
– Orange Free na kartę obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku
– Orange Ekstra Numer obowiązujący od 1 stycznia 2014 roku

W przypadku taryfy Nowe Orange Go cena za minutę połączenia krajowego na numery komórkowe do abonentów w/w operatorów zostanie obniżona do poziomu 29 – 59 groszy brutto w zależności od wartości ostatniego doładowania zgodnie z cennikiem taryfy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>