21-07-2011 „Niedziela” – nowa promocja Orange

Operator komórkowy sieci Orange wprowadza nową promocję „Niedziela” skierowaną do użytkowników ofert pre-paid, w tym korzystających z oferty i promocji Zetafon, którzy często zasilają swoje telefony,

W ramach promocji doładowując konto dowolną kwotą od poniedziałku do soboty i kolejny raz w niedzielę, klient otrzyma w prezencie od operatora dodatkowe 10%. na konto promocyjne. Bonus liczony jest od sumy wartości wszystkich doładowań realizowanych w danym tygodniu. Czyli im więcej użytkownik doładuje, tym otrzyma większe środki promocyjne do wykorzystania.

Bonus wpływa na konto promocyjne i może zostać wykorzystany na połączenia w Orange i z numerami stacjonarnymi, SMS-y i MMS-y w Orange, oraz na transfer danych.
Środki uzyskane w ramach bonusu są ważne 7 dni niezależnie od jego wartości.

Aby włączyć usługę promocyjną należy wysyłać SMS-a o treści NIEDZIELA pod numer 82000 (koszt 20 gr) lub wpisać kod *110*94# przycisk połączenia.

4 myśli nt. „„Niedziela” – nowa promocja Orange

  1. Pingback: Orange One | Doładowania telefonu

  2. Pingback: Orange Music | Doładowania telefonu

  3. Pingback: Orange POP | Doładowania telefonu

  4. Pingback: Nowe Orange Go | Doładowania telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>